Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt mondják, nem illik ez a...

Azt mondják, nem illik ez a név a kutyához, ti mit szóltok?

Figyelt kérdés
Az első név ami eszembe jutott, hogy illene hozzá a Jessica, de kinevettek, hogy ez nem jó egy kutyának, meg különben is... Yorkshire terrier! Szerintem illik hozzá és valamiért ez jutott eszembe...
2015. márc. 17. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez a név tetszik, miért foglalkozol más véleményével? Add neki ezt a neved, vagy becézd Jessynek, az is aranyos.
2015. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Legyen inkább Ármándó:D
2015. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó! És úgy hogy Jessy nagyon cuki! :D
2015. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tojd le, hogy mit gondolnak mások. Te kutyád, te ízlésed. Ha kedved szottyan, Vécéülőkének is nevezheted, ahhoz sincs senkinek semmi köze (maximum kicsit ciki ordibálni a parkban). Állj ki magadért, a fenébe is.

A Jessica kicsit hosszú (általában 1-2 szótagot tudnak jól megjegyezni a kutyák), de előbb-utóbb úgyis rááll a szád, hogy becézd valahogy. Jessi, Jess, akármi.

2015. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem ajánlatos hosszú nevet adni.

A legjobb, ha két szótagos. Ha becézed Jessy-nek, akkor még oké, de ilyen hosszúan nem annyira jó.

2015. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm gordon szetterjét hívják így. Nekem nem tetszik amúgy, de csak azért, mert hosszú, én a rövid, pörgős neveket szeretem. Yorkinak amúgy szerintem se illik, de ha neked tetszik, akkor hívd így!
2015. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm akinek a kutyáját Köcsögnek hívták. Egyszer a kutya eltűnt és a nevét ordibálva mentek végig a városon míg meglett. Mivel a Jessicával nem tudok ilyen kínos szitut elképzelni, szerintem jó lesz.
2015. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az enyém meg Sanyi, és a városban mindig röhögnek ha hívom pl. :)
2015. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első kutyámat Jessynek hívták. :-)
2015. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kutyámnak azt a nevet írattam be a könyvébe, hogy Bobi, pedig lány kutya. Itthon meg Bocinak hívom. Egyébként meg hallgat olyan 5 névre kb, mert Boci, Bobi, Bogi, Boni, Babu, vagy kb mindenre hallgat amit kitalálok neki.
2015. márc. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!