Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora trauma lesz a kutyának?

Mekkora trauma lesz a kutyának?

Figyelt kérdés
Tenyésztőtől hozok egy 5 éves kutyát. Egy menhelyi kutyánál más, mert ott csak a gondozókhoz kötődik valamilyen szinten, és boldog, hogy egyáltalán gazdája lesz. Ebben a helyzetben pedig a családból szakad ki a kutyus. Nagyon fog sírna ha elválunk egymástól a helyszínen? Tudom hogy kutya függő, de ha valakinek volt más hasonló tapasztalata, legyen szíves írja le azt is.
2015. márc. 18. 15:39
 1/1 anonim válasza:

Bár én még nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem, nem fog sírni, ha sokat törődsz vele. Nem tudja majd még ő amikor viszed el, hogy soha nem látja már azt a családot.. Próbáld meg elérni azt, már az első napokban, hogy jobban érezze magát veled, mint az előző gazdinál. (pl játssz sokat vele, simogasd stb..)

Persze, látni fogod rajta egy idő után hogy szomorú, de ha jó helye lesz nálad, meg fogja szokni :)

Sok sikert hozzá!

2015. márc. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!