Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel segithetem a fognovekede...

Mivel segithetem a fognovekedeset?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 5 honapos Dobermann kiskutyam. Fogvaltas zajlik es altalaban nem szoktak megerezni, de Dalton nagyon szenved vele. Meg van zakkanva es piszkalja oket mert nehezen akarnak kiesni neki. Es a szemfoga felett is mar nagyon be van dagadva az inye, jelezven, hogy ott a rendes foga, de nagyon erosek a kolyokfogai es nehezen jonnek ki. Milyen otletek vannak amivel segithetnek neki, hogy ne fajjon annyira neki? Koszonom elore is!

2015. márc. 19. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerencsére nekünk nem volt így..

Rágcsáljon sokat. Vagy keressetek fel egy megbízható orvost aki megvizsgálja, s megmondja mit tehetnétek esetleg ajánl valamit.

Olvastam olyat, hogy valamelyik kutya nem nagyon rágcsált és ezért a gazdinak kellett mozogtatni (aúú). Kitartást!

2015. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó minőségű, marhabőrből préselt műcsontot javasolnék. Ne ilyen Pedigree-szintű vackok legyenek, szerintem az egyik legjobb minőségű a Fressnapfban kapható fehér színű műcsont, aminek persze most nem jut eszembe a neve, de mindjárt megkeresem... :)

Ezen kívül rongyozhatsz is vele, persze ésszel, de a legtöbb kutya magának kirántja a problémásabb fogakat játék közben. Tudod, fel vannak pörögve, meg se érzik, hogy fáj egy picit.

2015. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem eszik Pedigreet meg a tarsait meg jutalomfalat formaban sem. A jutalomfalat kimerul a haztartasi kekszben (a cukormentes valtozat) Mucsontja meg olyan van neki az a barna preselt marhabor Fit and Fun, szoktam neki venni a feheret is na az fel nap neki :D
2015. márc. 20. 23:42
 4/4 A kérdező kommentje:
A tapja pedig Orijen plusz neha marhahusi nyersen, nyers marhalabszar csont, de akkor aznap nem kap tapot, nehogy feherjetuladagolas meg jezus maria etc...
2015. márc. 20. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!