Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek megfelelne kutyahá...

Szerintetek megfelelne kutyaház fűtésre?

Figyelt kérdés
Egy 160w/m2-es infra filmre gondoltam amit a kutyaház padlója alá tennék. A ház egy nagyon kicsi (a pontos méretét most nem tudom, de az alapterület 1nm) és teljesen szigetelt, az egész szendvicspanelből van. Egy tacskó kutyánk van, és arra gondoltam hogy mivel nem jöhet be mert nem szobatiszta kellene neki valami keveset fogyasztó fűtés. Én erre gondoltam mert olcsó és egyszerű? Szerintetek mennyire hatásos?

2015. márc. 19. 20:57
 1/9 Trafó1 ***** válasza:

Nem szükséges ennyire elkényeztetni, ha mint írod jól szigetelt és a padló is szigetelt akkor csak valami puha kell alá és fűtés nélkül is elvan ha van rongy a bejáraton.

Többet ártasz ha elkényezteted és nem edződik meg, még kimegy a melegről ugatni és megfázik.:-DD

2015. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van :D de olyan majom hogy szétszedi akármi puhát teszek alá. Utána meg ott vinnyog mert fázik. Ha beengedem a németjuhászhoz ahelyett hogy odabújna elkezdi kiszedni a bundáját. Ezért gondoltam erre a fűtéses dologra, de abban igazad van hogy ha túl melegről kimegy megfázik. :)
2015. márc. 19. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd megtanulja, hogy ha szétszedi, fázni fog. Aztán nem fogja többet szétszedni.
2015. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt oszt lesheted! Az enyém majdnem halálra fagyott 2x és még most se tudja,hogy ezzel nem segít magán...
2015. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ez sem XD egyszerűen nem bírja felfogni....és a naggyal sem lehet összeengedni mert ha fázik akkor megkopasztja..és már 3 éves..nem nagyon akarja megjegyezni :D
2015. márc. 19. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
(#3-as vagyok) a miénkkel sosem volt ilyen probléma xD
2015. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ti akkor szerencsések vagytok :D vagy a mi kutyánk nem normális. De egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Egy komplett matracot (kivittem neki a régi matracomat) szedett apró darabokra utána meg jön utánam és reszket. A másiknak meg szedi a bundáját. Nem komplett az tuti de hát na xD muszáj lesz kitalálni valamit mielőtt kifagyasztom egyszer. :D
2015. márc. 19. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Szalma be a házba télre.A bejáratot kicsit megemelni, akkor kevesebb jön ki.
2015. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez is jó ötlet. Köszi a tippet! :)
2015. márc. 19. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!