Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyát,...

Hogyan szoktassam le a kutyát, hogy nekiessen az "idegeneknek", akik a házba érnek?

Figyelt kérdés
Egy hete fogadtam örökbe egy talán tacsi-foxi keverék kutyust, 4 hónap körüli. Első nap egy szava nem volt, másnap öcsémet is és páromat is megugatta, ezt "kinőtte" egy hét alatt. Engem soha, egyszer sem ugatott meg, sőt, én lettem a "mindene" De pl. tegnap jött egy vendég és konkrétan megkapta a lábát. Nem akarom, hogy ne ugassa meg az idegeneket, ezért vagyok tanácstalan, de ez azért túl erőszakos viselkedés egy kutyától. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

2015. márc. 20. 16:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Amit eddig olvastam és realizáltam, hogy territoriális agressziója van, és az őrzött "dolog" én vagyok. Csak akkor lép fel agresszívan, ha mellettem van, és hall valami zajt, emberhangot, bármit. Egyéb esetben, ha mondjuk Ő kint van, én bent, és így hall valamit, nem ugat.
2015. márc. 20. 16:27
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jó video-sorozat! Köszönöm szépen, pontosan ilyenféle segítségre volt szükségem. Sok újdonságot tanulok a videókból, és az, hogy nem leírva van, hanem a gyakorlatban alkalmazva, és úgy bemutatva, sokkal jobb. Kösziköszi!
2015. márc. 23. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen. Én is ebből tanultam meg nagyon sok mindent :)
2015. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!