Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a cukibb...

Szerintetek melyik a cukibb kutya: BICHON BOLOGNEESE VAGY A MOPSZ?

Figyelt kérdés

#ulkhui
2015. márc. 20. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a bichon bologneese.
2015. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is a bichon
2015. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Mopsz
2015. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Két olyan különböző kinézetű kutya, hogy nem is lehet összehasonlítani. Akinek a pelyhes kicsi fésülős kutyák a kedvencei az a bologneset fogja mondani, akinek a vicces, gödröcskés, bohókás kutyák, annak meg a mopsz a cukibb. Az én ízlésemhez a bolognese áll közelebb:)
2015. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen más a jellemük és küllemük is. Nekem mopszom van, de a bichon is tündéri.
2015. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

bolognese cukibb szerintem

a mopsz csunya

2015. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem a mops a befutó..természetre is nagyon jó meg külleme is..ahova költöztúnk nem sok volt mindenki megcsodàlta mindig.most bulldogunk van és még egy olyan sràc is kedveli aki kutyaszőr allergiàs..mondtam majd ràhagyom ha edzőtàborba megyek még mondta is hogy rendben :) kis szeretgetnivalóak..


Nekem azok a kis fehér hombocok azért nem jönnek be mert a szemúk alatt mindig besötétedik a szőr (csipa)

2015. márc. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mopsz

Gondozni is könnyebb, és a természete is jobb!

:D

2015. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!