Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen csontot adtok a kutyának?

Milyen csontot adtok a kutyának?

Figyelt kérdés
Emésztés szempontjából is nagyon jó a csont, de milyen legyen?

2015. márc. 21. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nyers... Én BARF szerint etetek, így napi szinten eszi a nyers pulykafarhátat, csemegének nyers marhatérdet kap, órákig-napokig el van vele.
2015. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyers marhalabszar csont heti 1x egyben. Had' szoljon, lekoti magat a kutya es nem is draga, tiszta haszon. :D az nem torik szilankosan. (5 honapos dobermann)
2015. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. Vagyok azt hozzateszem, hogy en pl. Nem hagyok nala nyers csontot 2 napnal tovabb. A 2. Napon este elveszem tole.
2015. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A gond nálunk az, hogy társasházban lakunk, így a nyers csontot nem tudja hozni-vinni, akárhol rágcsálni a lakásban. Ezért ne írjatok negatív kritikákat, mert mindenképp adok neki csontot, csak talán kisebb darabokat és olyat, ami nem törik szilánkosan.
2015. márc. 21. 16:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem viheti be megmondod neki, hogy NEM. Ha hisztizik es beviszi akkor csont elvesz tole, es kuss neki. Masodjara leesik. De ha megsem van pl Fit and Fun marhabor mucsont bar Daltonnak nem a kedvence mert sztem semmi ize, de azt hurcolaszhatja.
2015. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dobermannos voltam. :)
2015. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rákerestem a barf módszerre és olyan meggyőzően írtak róla, hogy bevezetem. Sok betegséggel küszködünk, de talán a nyers hús adása segít leküzdeni a betegségeket. Ami aggaszt itt, idézem: a nyers húsban fellelhető bélféreg lárvák veszélye.
2015. márc. 21. 16:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismet Dobis vagyok. En nem etetek nyersen. Hetente egyszer van nyers nap az annyit tesz, hogy 75dkg marhahus 3 reszre elosztva. Mondjuk nalam a kutya csirkeallergias szoval lassan sajat szakacsa lesz :D Orijen tapot kap egyebkent. Imadja.
2015. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha negyedévente féregteleníted a kutyát, akkor nem kell aggódnod a bélféreg miatt, az enyémben nem volt tápos etetésnél, sem mióta (közel egy éve) nyersen etetem.
2015. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Orijen tápot hol veszed, hol árulnak?
2015. márc. 21. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!