Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám irányít engem. Mit...

A kutyám irányít engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kistestű dögről van szó! Ha vmi nem tetszik neki belémkap v. harap akár karmol. Nem verem, de meg szoktam regulázni, de nem segít. Nem szereti, ha a szőrét kefélem, akkor is támad! Nem tudom mit tegyek :( nem akarom elaltattatni, ahogy a harapós kutyákat, segítsetek

2015. márc. 21. 22:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el kutyasuliba.

Ott nemcsak a kutyát, hanem téged is tanítanak...

2015. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Kutyaiskola.


Hány éves vagy? A többi családtaggal hogy viselkedik a mini agresszor?

2015. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a kutyáiskola lenne a megoldás! Sok sikert!:-))
2015. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Járt kutyasuliba, de nagyon rossz volt, nem akarta a többi gazdi, hogy ott legyen :(Ja és 15 éves vagyok.
2015. márc. 21. 22:16
 5/22 A kérdező kommentje:
Anyukámat szereti. Velem se mindig ilyen, csak amikor nem tetszik neki, amit csinálunk neki.
2015. márc. 21. 22:17
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

akkor keressetek másik kutyasulit. Nehogy már a problémás kutyákat hajtsák el, pont azokat, akiknek a legnagyobb szükségük lenne egy kis nevelésre.


nyilván nem tekint vezérnek, főleg, hogy csak 15 éves vagy. Több kutyasulit kérdezz végig, és mondd el, hogy problémás a kutty.

2015. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A többi gazdinak nyugodtan megmondhatod, hogy nem ők döntik el, hogy ki viszi oda a kutyáját. Nem (csak) azért lett kitalálva, hogy a nagyon okos gazdik a nagyon okos kis kutyuskájukkal villogjanak, hogy mekkora zsenik, hanem hogy ha valakinek problémás kutyája van, és nem tudja, hogy mit kezdjen vele, akkor megtanítsák neki, hogy hogyan is kell kutyát nevelni. Szerintem is vidd el, vagy ha bunkók, és nem szeretnéd oda vinni, akkor keress egy másik közeli sulit, vagy ha van rá pénzetek akkor hívjatok házhoz egy kutyakiképzőt. Sok szerencsét! :)
2015. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Sajnos itt csak egy van :( itt nem is az a baj, h olyan rossz kutya, rosszul fogalmaztam. Inkább tényleg az van, h nem tekint vezérnek. Többen is mondták, h hagyni kell, meg h nem olyan vészes helyzet, csak sose verjem.
2015. márc. 21. 22:25
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha belédkap, adj neki visszakézből egy nagy pofont.

Mutasd meg neki, hogy te vagy az erősebb.

2015. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a falkában is ha az egyik tag a falkavezérre támad, szerinted az hogy reagál? HOgy kutyimutyi ne bánts, mert én vagyok a főnök? Nem. Hanem megtépi. Ha hagyja magát, akkor onnantól nem falkavezér... Tehát néha nem árt megmutatni, hogy te vagy az erősebb, és te vagy a góré.
2015. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!