Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bully tulajdonosok, ti mivel...

Bully tulajdonosok, ti mivel etetitek a kutyátokat?

Figyelt kérdés

Először is, komoly válaszokat kérnék..

Tehát, hallottam olyat, hogy nem szabad csontot adni a kutyának, mert nagyon beteg lesz tőle. Én ebben nem nagyon hiszek, szerintem egy egészséges kutyánk adható csont, meg minden attól függ, hogy kicsinek mivel etették. Ezért fordulok hozzátok, hogy ti mivel etetitek kutyusotokat? Kap csontot,tápot,moslékot?

Még nincs kutyám, addig nem is akarok, amíg "mindent" nem tudok róla. Rengeteg fórumot olvasok, kommenteket,blogokat,fajtamentő oldalakat, tenyésztői oldalakat és próbálok minél több bully tulajdonossal beszélni.

Egyébként, ti a szobakennelhez hogy álltok? Én szeretnék a kutyusnak, mert albérletbe leszek most 2 évig, és nem szeretném, hogy a főbérlő kitessékeljen az miatt, hogy rongál a kutyus amíg én suliba vagyok. Persze, megint előjön a nevelés is, de tudom, hogy ha rombolni akar, rombolni is fog, akármennyire jólnevelt is.

És még egy utolsó kérdés, (ha bent tartjátok a lakásba) milyen gyakran és mivel fürdetitek a kutyust?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2015. márc. 22. 08:02
 1/5 A kérdező kommentje:
hmm, így utólag olvasva helyesbítenék, nem moslékot kap-e, hanem étel maradékot. Pl amit ebédnél már nem tudtok megenni, azt megkapja a kutya?
2015. márc. 22. 08:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Barf étrend szerint etetek. Nyers hús, zöldségek stb. Árban kb. ugyanolyan, mintha táppal etetnél. Neten utána tudsz nézni részletesebben.

Ha a kutyus minden nap rendesen le van fárasztva, nem fog rombolni. Az enyém reggel 7től délután 3ig van egyedül, és semmi probléma nincs vele.

2015. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tápot kap, mert érzékeny az emésztése, és allergiás.

A szobakennel jó ötlet, nekünk is van, csak fontos, hogy ne büntetésnek élje meg, hanem úgy, hogy az ott az ő helye.

Fürdetni ritkán szoktuk, mert nem bírja a bőre. (Szaporított kutya, fajtamentéstől)

2015. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Susa tápot ajánlom,jó árban van és minőségi. Csontot heti 1x kap,marhalábszárat vagy csirkefarhátat.
2015. márc. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

És egyéb jótanácsa, intelme van valakinek a kutyatartással kapcsolatban?

2015. márc. 24. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!