Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon mit láthatott a kutya?

Vajon mit láthatott a kutya?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, szellemekben nem hiszek, szóval ha kérhetem, hagyjuk a róluk szóló dajkameséket.

Szóval a történet:

Novemberi este, 20 óra körül. A kutya (Golden Retriver) nem az enyém, csak amíg a gazdái a dél-amerikai hat hetes szabadságukat töltik, addig van nálam. Ismer engem, bízik bennem, a falkavezér szerepet is rég átvettem, hisz gyakran van nálam. Szóval lemegyünk egy esti sétára, ugyanúgy, mint minden nap. Hatalmas rét, ott szoktunk rohangálni, kiugrálni a fölös energiát. Mikor megelégeltem, behívtam a kutyát, aki el is indult felém, majd egyszer csak megmerevedett, és onnantól egy lépést se volt hajlandó tenni felém. Láthatóan félt, hátát felborzolta, farkát felcsapta és nem tudta, hogyan tovább. Elveim ellen való volt ugyan, de elindultam felé, hogy rácsatoljam a pórázt. Hosszas huzavona után sikerült, de alig néhány lépés után a lábamhoz nyomta magát és nyüszíteni kezdett. Ugyanabba az irányba nézett, mint az imént is. Aztán hátramenetbe kapcsolt, és kibújta nyakörvből. Szaladgálni kezdett a réten fel-alá, mint aki nem találja a helyét. Időnként úgy tett, mintha szarni akarna, de aztán mindig továbbment. A sok szaladgálástól már megváltozott a pozíciónk, így az én hátterem is egészen más volt már, de változatlanul félt felém indulni.

Nem akarom sokáig ragozni, egy idő után beszaladt az erőbe, és csak 2 és fél órával később került elő. Végre hazamentünk, de otthon is félelmei voltak, és még napok múltán is néha zavartan viselkedett.

Mi okozat ilyet?



2015. márc. 22. 15:24
 1/3 Gergő19990712 válasza:
45%
Pedig vagy szellemérzete támadt vagy pedig egyszerüen valami megmagyarázhatatlan dolog történt vele de nem tudim elég furcsa eset
2015. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Na, mit láthatott? Semmit. Vadászkutya. Megérzett valami vadszagot az erdőben.
2015. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen szagot érezhetett, esetleg hallhatott (is) valamit, amit te nem.
2015. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!