Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komolyan ennyire gáz, ha...

Most komolyan ennyire gáz, ha valaki ölebet (mopszot) tart?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos mopsz kölyköm, és kénytelen voltam szembesülni azzal, hogy milyen előítéletesek az emberek... tehát kistestű, turcsi orrú, de mikor bele akarnak úgni, meg kigáncsolni, utánunk kiáltanak gúnyolódva, az már több a soknál. Amúgy egy abszolút jól nevelt (mármint, amennyire egy 3 hós kutya jól nevelt lehet) kutya...
2015. márc. 23. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen környéken laksz te, hogy így bánjanak idegen emberek egy kölyökkutyával?
2015. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu a kérdés. Minden kölyökkutyára úgy repülnek rá az emberek, mint légy a légypapírra. Le sem lehet róluk vakarni.

Ha mégsem kamu, akkor kicsit legyél határozottabb, nehogy már belerúgjanak a kutyába. Te vagy a gazdája védd meg....

2015. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második: köszi. Honnan tudod, hogy nem védem meg? Azt se tudod, hol lakom (ne is akard)... sajnos ilyen ez a hely.
2015. márc. 23. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Paprikaspray. Aki nem bír magával és a kutyán akarná levezetni, annak nyomd telibe a képébe! De komolyan. Ne félj, utána messziről el fognak kerülni az ilyen nagyszájú csimpánzok.
2015. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, milyen környéken laksz, nekem egy 9 hetes kölyköm van, szintén turcsi orrú, csak nagytestű (lesz). Max annyit vettem észre, hogy valaki ocsmányul nézi, de akkor meg én nézem őt ocsmányul és elfordítja a fejét. A többiek vagy mosolyognak, vagy meg akarják simogatni. Mondjuk annak csak addig örülök, amíg szocializálódik. Ja, később meg valszleg nem sokan akarják majd simogatni. Na nem azért, mert vérszomjas fenevad lesz, csak ez a tapasztalatom.
2015. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is babamopszom van, és szinte mindenki megcsodálja, és meg akarja simogatni! :)

Viszont rengetegen vannak, akik csúnyának tartják a mopszokat... :(

Azokkal az emberekkel meg ne foglalkozz, szívtelenek, és kevés intelligenciával rendelkeznek...

2015. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de amint a hozzászólások is utalnak rá ez egy nagyon elfajult környék még elfajultabb gh (értsd: genetikai hulladékok ) viselkedési morálja.


Egy egészséges lelkületű ember egy apró kutya láttán ösztönös védő viselkedést produkál. függetlenül a kutya küllemétől)


Őszinte részvétem a lakóhelyedet illetően, ami szerintem egyéb problémákat is fog szülni a későbbiekben nem kutya témában is:(


Ui: véleményem szerint kevés tündéribb látvány akad apró mopszi kutyáknál:)

2015. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!