Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. meddig élhet még a kutyám?

Kb. meddig élhet még a kutyám?

Figyelt kérdés
10 éves lassan, fajtája tacskó, teljesen egészséges. Együtt nőttem fel vele, nem szeretném elveszíteni. Szerintetek meddig élhet még?
2008. aug. 26. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha egészséges akkor 2-3 évre biztosan számítanék. :)
2008. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi tacskónk annó 15 évig húzta, de az már átlagon felüli kor, legalábbis az álltatdoki azt mondta.
2008. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekünk is volt tacsink 15 évet élt.
2008. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, a kisebb testű kutyák jóval tovább élnek, mint a nagyok. A mi foxink 18 évet élt. Szóval még bőven van hátra a kutyusod életéből, ne aggódj még a kora miatt! Ha megöregedni nem is fogtok együtt, még sok szép évet eltölthettek egymás társaságában.
2008. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régebben az egyik tacskóm 18 évig élt.Szegényke már nem bírta tovább.Voltak izületi gondjai is ami az öregséggel járt.Én akkor kb.5 éves lehettem.A kertünkbern lett eltemetve.

Most van egy szintén 18 éves pulim és kutya baja sincsem.Semmi izületi baja nincs.Nem beteg teljesen egészséges és vidáman totyog az udvaron az öreglány.Van olyan érzésem hogy mér egy pár évig még élni fog.De remélem hogy legaláb a 20. életévét megéli :)

2008. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk is 13 évet élt,igaz,az nagyobb testű volt.
2008. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólását! Ha meg akarjátok tudni, ki írta a kérdést, nyugodtan menjetek fel a www.kisszandi.blogol.hu-ra vagy nézzetek meg myvipen Szalainé Benkocs Melinda ismerősei között! Én Kiss Alexandra vagyok és Karácsondon lakom. Nézzetek meg! :)
2008. aug. 26. 15:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ha jol birja es nem beteges 15-16evig is elhet!
2008. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!