Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pomerániai törpe spitzet...

Pomerániai törpe spitzet szeretnék venni akiknek van azokat kérném hogy irjanak jó és rossz tulajdonságokat róla, illetve honnan, melyik kennelből van?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó kis pörgős kutyák én a Wild Blue Cherry kennelt ajánlom!
2015. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan: pörgősek, de gyorsan tanulnak. A méretükhöz képest nagy a mozgásigényük, de nagyon gazdiközpontúak, a milyenk (1 éves lesz) még soha nem futott el nagyon messzire, akkor sem, ha egy óriási mezőn szaladgálhatott.

Nagyon szép a bundájuk, de szinte semmi gondozást nem igényel, nem gubancolódik, alig koszolódik,és mi elszórt kutyaszőrt sem nagyon szoktunk találni.

Viszont tipikus jelzőkutya, nagyon sok energiát kell fektetni abba, hogy ne ugasson meg minden apró mozgást-hangot. Erről következetesen és gyorsan le kell nevelni.

A mi kutyusunk imádja az öelgetést, ha megijed, egyenesen az ölünkbe ugrik (bár lehet, hogy erről le kellett volna nevelni). (Mi végül külföldről hoztuk, de előtte én is a Wild Blue Cherry kenelt találtam a legszimpatikusabbnak.)

2015. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!