Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Influenzás a kutyám, mit...

Influenzás a kutyám, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Egy hete itthon fekszem influenzásan. A kutya (gondolom, érezte, hogy valami nincs rendben velem) folyton szorosan hozzámbújva aludt. Ennek köszönhetően szerintem elkapta tőlem, mert most nagyon kedvetlen, hunyorítva néz, mint akinek fáj a feje és reszketve fekszik összekuporodva. Neten olvastam, hogy az emberi influenzát ők is elkaphatják. Mit csináljak vele? Orvoshoz nem tudom elvinni, mert nincs most már pénzem :( pénteken kapok fizut, de addig is hogyan tudok neki segíteni? Köszönöm a segîtségeteket!

2015. márc. 23. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Elviszed orvoshoz, és megbeszéled vele, hogy pénteken, vagy szombaton kifizeted!
2015. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te is beteg vagy, ne erőltesd magad. Kérj meg egy jó barátot, akárkit, hogy vigye el orvoshoz a kutyát, aztán majd megadod neki. Csak van ilyen ismerősöd.
2015. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
20%
Kamilla tea!!! Gyógyulj meg kis drága kutyuska!
2015. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs olyan, akire ra tudnam bizni, mivel nem reg koltoztem ebbe a varosba, 2 ismerosom van, akik kollegak es szinten legyurte oket a kor :(

Kamilla teat nem hiszem, hogy sikerulne beleimatkoznom a szajaba :)

Lazcsillapitot lehet adni neki? Felet, vagy negyedet... Gondolom, azert reszket, mert lazas, de en nem erzem, hogy az-e, hiszen en is lazas vagyok :(

2015. márc. 23. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem mernék kísérletezni ilyennel.

Írj nekik, hátha...

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki humán gyógyszert, nem mindegyiket bírja a szervezetük. A lázát amúgy meg tudod mérni, és akkor kiderül, hogy mi van. De szerintem is hívj fel egy dokit, kérj tanácsot, meg beszéld meg, hogy később tudsz csak fizetni, viszont most beteg a kutya, úgyhogy elvinnéd, ha lehet.
2015. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!