Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen megbízható Westie...

Milyen megbízható Westie kennelt tudnátok ajánlani? Esetleg olyat ahol a közeljövőben várhatóak kölykökkutyák?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lennék kíváncsi, akiknek az adott kennelből van kutyusa.

Az örökbefogadást már fontolgattuk, de jelenleg kölyökkutyát szeretnénk. Azzal is tisztában vagyok, hogy egy egészséges fajtatiszta westie nem 10 ezer Ft, ezért apróhirdetések nem érdekelnek.



2015. márc. 23. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre lájk a hozzáállásért! Sajnos segíteni nem tudok ebben, de nagyon klassz a hozzáállásotok! (y)
2015. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rockwell Westie kennel. Most is vannak kölykök, de azt nem tudom, hogy van-e még szabad.
2015. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Segíteni nem tudok, de azt megjegyzem, hogy mostanság nagyon sok kiskutya lesz a menhelyeken. Most van a párzási ellési "időszak" pl a nyíregyházi menhelyre most került be több mint 10 pici kutya, az árokból szedték őket össze, még a hírekben is benne volt.

Persze ha ragaszkodtok az adott fajtához, azt sem ítélem el, mivel tényleg dicséretre méltó a hozzáállásod.

2015. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Egyenlőre csak érdeklődöm, a Rockwellel mindenképpen beszélek, róluk amúgy én is hallottam már.
2015. márc. 24. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Néud meg a Franer is of suprise kennelt is
2015. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!