Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyleg nem jo otlet?

Tenyleg nem jo otlet?

Figyelt kérdés

Van egy kutyam(nagyon szeretem), de szeretnek meg egyet,viszont a szuleim nem engedik. Arra gondoltam hogy megkerdezem a nagymamam, hogy nem tarthatnam e nala a kutyat es delutanonkent elhoznam es egesz delutan itt lenne csak anya nem akarja h a kertet szetturja ezert nem engedi h itt lakjon, es igy csak ott lakna a kutya de en foglalkoznek vele , en setaltatnam. mellesleg a nagymamam a szembelevo utcaban lakik.

(Bocsanat az ekezethiany miatt) kerlek normalisan fejezzetek ki ha nagyon rossz otlet...


2015. márc. 23. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ a nagy mamád mit szólna hozzá. Ha ő is szeretné és gondoskodna róla,akkor szerintem kivitelezhető lenne.
2015. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kutyamutyi ***** válasza:

Szis!

Minden attól függ, hogy a két kutyának mennyire illik össze az energiaszintje, mennyire aktívak. Fontos hogy először úgy mutasd be őket, hogy megismerjék egymás szagát (játék párna stb. szagoltatása, úgy hogy a másik kutya nincs ott) és csak azután engedd őket össze, semleges körülmények között, mondjuk egy parkban (ebben segíthet egy barátod és fontos, hogy a régebben nálad lévő kutya veled sétáljon oda, az új kutya pedig a barátoddal). Innen hazasétáltok mint egy falka, ez erőíti a kötelékeket otthon pedig már ha jól ment a találkozás, valószínűleg nem lesz gond.

Szerintem egébként egyáltalán nem rossz ötlet, megoldhaó, de persze a kutyáknak is jobb lenne együtt élni mert nekik nem természetes, ha a flka szétszakad akár időszakokra is.:)

2015. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért kell még egy a meglévő mellé? használd ki a meglévő kutyáddal azt az időt, amit együtt tölthettek.
2015. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2 köszi, bár a kutyám biztos jól fogadná, ő egy ivartalanitott kan spaniel, kicsit felenk, de nem lenne gond veluk szerintem.:)

#3 sok idot toltok a kutyusommal, nagyon imadom, es ha lenne megegy kutya, ugyanugy szeretnem ot es kulon figyelnek ra hogy ne erezze rosszul magat.

Köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 23. 21:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz a már meglévővel?
2015. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi az hogy mit csinalok vele?
2015. márc. 23. 21:36
 7/14 A kérdező kommentje:
Higyjetek mar el hogy attol meg IMADOM a kutyamaat, akkora bun ha szeretnek megegyet?! Sok embernem nem csak egy kutyaja van, akkor ok is rossz emberek vagy mii..
2015. márc. 23. 21:37
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Az a kutya, aki a nagymamádnál lakna, az nem a te kutyád lenne.

Igen, sok embernek több kutyája is van. csak éppen nem szétszórva.

2015. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet,valóban.A távtarás nem működő dolog.Nem lehet a másik nyakába tenni egy kutyát,csak hogy neked jó legyen.Aztán ha nem működik vagy kihal a nagyi,akkor mi van?A kutya szív egy nagyot.
2015. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor hozzank kerulni. Nyilvan nem engednem h menhelyre keruljon vagy vmi..
2015. márc. 24. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!