Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy boxer kölyökkutyám (...

Morec76 kérdése:

Van egy boxer kölyökkutyám ( 2 hónapos ) és nem tudom, hogy milyen kutyajátékok kellenek a kiskutyusoknak. Valaki leírná nekem, hogy melyek azok a játékok amikkel a kutyus nagyon jól elvan?

Figyelt kérdés
Szeretnék játékokat venni, de rengeteg van a piacon és nem tudom, hogy melyek a legjobbak. Akinek van kutyája és vannak játékai amivel a kutyus nagyon szépen elvan annak megköszönném ha leírná.

2015. márc. 23. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó lehet a plüssállat, DE van amikor szétszedi mint foxi a lábtörlőt és megeszi ami benne van, ezesetben annyira nem jó ötlet XD

Akkor vannak még kutyásboltba vagy tescoba ilyen kötél (azt otthon is tudsz csinálni) kis gumiból készült csontok, meg kislabdák meg ilyen akármik.

De ha nem eszi meg akkor a plüss volna a legjobb.

Egy dolog...ne vegyél neki olyat ami hangot ad..mert ha a kutya jól szórakozik te megőrülsz (én itt rontottam el egyszer...rövidtávon kihajítottam azt az izét) :)

2015. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt remélem nem várod el, hogy a kutya egyedül lefoglalja magát. Ezeket a játékokat veled együtt kell játszania és tulajdonképpen mindegy mi az, ha veled játszhat imádni fogja.

Mi külön játékok nélkül játszunk a legjobbakat. Ez erősíti legjobban a kötődést.

2015. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kis labda, nagy labda, lógó lábú plüssök (amit lehet rázogatni, cibálni), újságok (azt olyan jól lehet cincáln), joghurtos flakon benne ár szem táppal (ez csörög is, gurul is, iszonyat jó móka), zsinóros labda, mindenféle sípoló izé.
2015. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, persze, hogy nem akarom azt, hogy egyedűl játszon ezekkel, mi most játékok nékül is elvagyunk de szerintem örülne egy pár játéknak.
2015. márc. 23. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
az én boxerem a legegyszerűbb játékot szerette legjobban: régi farmer szárát vágd le, és köss a közepére csomót :) lehet vele huzakodósat játszani, és fogzásnál is rágcsálhatja, dobálni is lehet :) ezen kívül a labda jó játék még persze, meg a szívósabb gumiból készült dolgok.
2015. márc. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vastag kötél, erős rongyok, zsinóros tömör gumilabda, marhacsont rágni. De ezekkel (a csonton kívül) ne egyedül játsszon, hanem veled.
2015. márc. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!