Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi baja lehet a...

Szerintetek mi baja lehet a francia bulldogomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szombat óta nagyon fáj a kutyusomnak a simogatás. Ha a szőr növésének irányával ellentétesen simogatom, keservesen felnyüszít, és majdnem megharap. De csak a hátán. Valamint kezdetben eléggé remegett is. Akkor lázra gyanakodtunk, de a remegés elmúlt. Arra tudok gondolni, hogy pénteken eléggé sokat kezeltem a szőrét Furminatorral, és rengeteg szőrt kiszedett belőle, és volt, hogy felnyüszített közben. A tavaszi vedlés miatt, nagyon hullott a szőre, ezt akartam minél jobban csökkenteni. Lehet, hogy emiatt fáj neki ennyire és eleinte lázas volt miatta? Csak ezt azért furcsállom, mert még pénteken a Furminatorozás után semmi baja nem volt, barátokhoz elmentünk vele, le sem lehetett lőni, egész este játszott, nem fájt semmije. Csak másnap kezdődött, ébredés után. Előre is köszönök minden segítséget! :)

2015. márc. 24. 03:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szombat óta nem jutott eszedbe a legegyszerűbb megoldás? Állatorvosnak hívják....
2015. márc. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baja,hogy nincs még orvosnál.
2015. márc. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bollocks ***** válasza:

Ha minden segítségnek örülsz, parancsolj:

[link]

2015. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit rányomtad a furminátort és sérült a bőre! Nézd meg h piros vagy sebes e a bőr.
2015. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rosszul használtad a furminátort.Vidd el orvoshoz, aki, ha sérült a bőre, ad rá megfelelő szert.
2015. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!