Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fuldoklik a kutyám? Vagy...

Fuldoklik a kutyám? Vagy normális, hogy így kérődzik?

Figyelt kérdés
Néha (kb napi 2-3*2-3 percig) ilyen fuldokló hangot ad ki. Olyan, mintha visszanyelné a kaját, de nincs semmi szájában, vagy mintha tüsszeteni akarna, de nem tüsszent... Próbáltam már megmutatni állatorvosnak, de ott nem produkálta, úgyhogy az állatorvos megvizsgálta, és annyit mondtt, hogy semmi baja nincs. De én akkor is aggódom, bár nem úgy néz ki, mintha rosszul lenne, csak ilyen fura hangot ad ki. Szerintetek keressek egy másik állatorvost?
2015. márc. 24. 14:19
 1/3 A kérdező kommentje:
6 kilós, egy éves fiú kutyus. A tiétek csinál ilyesmit? (Nincs összefüggésben a kajával, napközben csinálja)
2015. márc. 24. 14:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán ugyan az lehet.Miénk füvet nyelt félre.Nekünk is a doki azt mondta,hogy majd magától elmúlik ha nem akkor pedig lehet műteni kell.Nagyon megijedtem. Orvosnál nálunk sem produkálta én felvettem videóra majd megmutattam neki.De nem sokat tudod kezdeni vele. Rá is napi 3x-4x rájött ez a fuldokló vagy milyen hang... 2 hét alatt teljesen megszűnt.


Nekünk a doki azt mondta várjunk 4-5 hetet ha nem javul akkor műtét..

2015. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Légcsőszűkülete is lehet, vagy allergiás a pollenre. Vedd fel telefonnal, és mutasd meg egy másik dokinak ha ez gyakran előfordul.
2015. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!