Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya kaphat napszúrást?...

Egy kutya kaphat napszúrást? Vagy mitől lehet meleg a füle?

Figyelt kérdés
Mikor mentem etetni bigli kutyusaimat megsimogattam őket és éreztem hogy meleg a fülük!Szerintem kissé megsüthette őket a nap. Mit csináljak?
2015. márc. 24. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem picit frocskold le oket.:) sok-sok vizet adj nekik hogy igyanak es olyan helyen legyenek ahol van egy kis arnyek es nem lehet baj!:)
2015. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen kaphatnak napszúrást. Mennyi ideig lehettek kint, nem tudod? Ha nem bágyadtak, esznek,játszanak, akkor nincs baj ;)
2015. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

nyáron sokszor kell cserélni a vizet, hogy mindig hideg legyen, illetve biztosíts neki árnyékos helyet.

én a kutyámat be szoktam engedni a házba, mert kővel van borítva, ami nyáron hűvös és lehűti. néha vizes kézzel simogatom.

2015. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vizüket 2naponta cserélem, árnyékos hely az van bőven! Csak ezek a dinkák állandóan napoznak.
2015. márc. 24. 19:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Az nagy baj ha nem nagyon esznek? Csak pár falatot
2015. márc. 24. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van árnyék, akkor minden rendben, majd a kutya eldönti, meddig akar napozni, nem? Az enyém is kellemesen fel szokott melegedni a napon, biztos jólesik neki, különben nem csinálná.
2015. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két naponta? Naponta többször kéne a vizüket cserélned!
2015. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

naponta kétszer cseréld inkább...

tudni fogja mikor kell abbahagynia a napozást. és a kutyák nyáron kevesebbet esznek. nem tudom mivel eteted, de ha pl főtt húst kap, akkor arra meg figyelni kell hogy ne szálljanak rá legyek, meg ne forrjon fel a melegben. lehet azért sem tetszik neki.

2015. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, a kutyák sajnos kaphatnak napszúrást! Meleg napokon locsold le őket mi is mindig locsoljuk nyáron a kutyákat ,de különben nyáron alapvetően melegebb a kutyák füle!
2015. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!