Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hónapos Amstaff szuka...

7 hónapos Amstaff szuka arányosan nő?

Figyelt kérdés
Az Amstaff kislányom 6 nap múlva lesz 7 hónapos, és a marja 44 cm a súlya pedig 22 kg. Ebben a korban elég magas a kutyus és a súlya is rendben van? Nem túlkondis a kutyus, a legutolsó bordája akkor látszik ki, mikor elfordul oldalra. Nagyon széles, csak a magasságában és a súlyában nem vagyok biztos. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 24. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:
2015. márc. 24. 18:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van, az enyém is e körül volt ilyen idős korában, bár nem emlékszem pontosan.
2015. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én kicsit alacsonynak találom 7 hónapos korához képest.
2015. márc. 25. 09:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem alacsony,de NAGYON SOVÁNY. A második képen kivannak a bordái. Az izomzata nulla...az enyémnek sokka erőteljesebb felépítése van,3 x ennyi izommal. Szoval..mit kap enni?
2015. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Házikosztot táppal vegyítve, illetve nyers csirkét. Nem látszanak ki a bordái, csak a kép készültekor valamiért behúzta a hasát. De ha izmai gyengék, akkor mit tudok tenni hogy segítsek rajta?
2015. márc. 25. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki irta hogy sovány.Milyen márkájú táppal etetsz? A csirke nagyon jo,azt kapja mindig ! Az izomzatán MEGFELELŐ táplálék mellett bicklis futtatással tudsz segíteni :) Még nagyon ne terheld nehogy izületi gondjai legyenek,de lassan elkezdheted...folyamatosan növeld a távot ! Először csak fusson 2 km-t, utana 3-4 et...aztán felnőtt koraban felmehetsz 5 -6 ra ,de annál több ne legyen.Soksikert :)
2015. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia.Szerintem a kutyád sovány és korához képest kicsi is.Az enyém most 4 hónapos és így néz ki és akármerre fordul nem látszik a bordája.

[link]

2015. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!