Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyust és...

Szeretnék egy kutyust és eddig 4 kutyafajtán gondolkodom (labrador, ír szetter, ausztrál juhászkutya és a hovawart), de nem tudom melyik lenne a legjobb. Valaki valami tanács? Még valami, panelban lakom.

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Napi három séta, több óra szellemi és fizikai fárasztással bármelyik tartható panelban. Miért ezek tetszettek meg?
2015. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ mennyi időd van a kutyára mert ezek a kutyák sok mozgást és képzést igényelnek ha meg nem kapják meg ellustulnak, elhíznak :S.
2015. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon régóta szeretnék kutyát, mindig a labrador meg a golden retriever volt a kedvencem, de egyik ismerősömnek angol szetterje van és imádnivaló, másiknak pedig egy nagyon játékos és bohóc ausztrál juhász, a hovawart meg a külseje miatt tetszett meg nagyon. Eddig sajnos a szüleim nem engedték meg a kutyát, de mivel most már 19 éves vagyok, megvan az érettségi és tényleg érettebb és komolyabb lettem, ezért meg engedték a kutyát. A mozgatással és lefárasztással nem lesz gond, mert sok szabadidőm van, és nm vagyok otthonülő típus, plusz ha kell a szüleim is besegítenek :D
2015. márc. 24. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a külseje alapján választottad, és nem olvastál utána a fajtának, akkor inkább vagy goldent vagy labradort válassz, azt is a fajtamentéstől, ha nem ragaszkodsz a kölyökhöz.
2015. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megtetszett a külseje, és utána kerestem rá, csak kölyök kutyus jöhet szóba, mert van egy 8 éves cicám :-D
2015. márc. 24. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:

'csak kölyök kutyus jöhet szóba, mert van egy 8 éves cicám :-D'


A fajtamentésnél azt is el tudják mondani, hogy kijön-e a kutya macskákkal plusz a legtöbb helyen próbaidő van.

2015. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!