Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az embernek nincs pénze,...

Ha az embernek nincs pénze, elpusztul a kutyája (kedvence)? Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Az embernél van tb, elmegy, vért vesznek, röntgen, stb. Ha a kutyának van baja, rá se néznek, nem műtik meg, ha nem tudsz fizetni.
2010. febr. 17. 18:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

ez sajnos így igaz.. :(

mi sem vagyunk multimilliomosok.. :s és van egy fekete csau-csaum.. és bedagadt az egyik lába, elvittük orvoshoz és minden héten kellett vinni orvoshoz 1enként 5e. FT volt..aztán idővel kiderült h nem is az volt a baja, amit az orvos gondolt.. meg se vizsgálta am. csak ránézett, és kb. így döntötte el.. nagyon mérges voltam


majd lett egy olyan orvos itt, aki nem a pénzért csinálja, hanem azért mert szereti az állatokat :) egész olcsón dolgozik, vagyis olcsóbban mint a többi!:):):)

2010. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Akinek nincs biztos anyagi háttere az ne vállaljon kutyát. Manapság semmi se biztos, de ha pl egy családban 2en dolgoznak, akkor jó eséllyel legalább 1 dolgozó mindig lesz.
2010. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
*kihagytam h az injekció volt egyenként 5e. FT
2010. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Melyik az az orvos, hol lehet ilyet találni???


A mi állatorvosunk is ilyen, de a lábát törte, most egy ideig nem lesz, még kb. fél évig, és beteg a kutyám. :(

2010. febr. 17. 18:14
 5/22 A kérdező kommentje:
A biztos anyagi háttér alatt mit értesz? Ha csak egy gyomorröntgen, műtét, gyógyszerek kellenek, akkor az minimum 100.000 Ft. Ha valakinek nincs ennyi pénze, akkor ne legyen kutyája? Nem értek egyet.
2010. febr. 17. 18:16
 6/22 anonim válasza:
55%

Amit a második válaszoló írt, ez szerintem nem így van!

Igenis, akinek nincs annyi pénze, vállaljon kutyát, mindenkinek, és minden kisállatnak is jár, hogy egy boldog családban élhessen, de a menhelyen, vagy pl. ember ha egyedül van, egy kutyussal pl.!

Ha elpusztult a kutyusod, szerezz be egy hörit, vagy egy olcsóbb állatot, vagy menj el egy menhelyre, és fillérekért vagy akár ingyen kapsz egy kutyust, akit ismét nevelhetsz! Sok sikert a választáshoz, ha elmész!: )

2010. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
66%

Ja látom hogy nem elpusztult a kutyusod, hanem beteg.

Mi a baja szegénynek?

Esetleg vedd fel a kapcsolatot az első hozzászólóval valahogy, és kérdezd meg hogy hol van az orvosa.

Jobbulást a picinek!: )


Előbbi voltam.

2010. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
50%
Első hsz-be elírtam: *ne a menhelyen.
2010. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi baja, napokkal ezelőtt feltettem egy kérdsét, voltunk orvosnál, jobban lett, azonban tegnap este megint hányt, kissé véredet, meg a víz is kijött belőle... aztán ivott, kipihente magát és most koldul, jól van, élénk és mint akinek soha semmi baja nem is volt. Ha most vinném, megállapítanák, hogy egy jó általános állapotú, jól táplált, szép kutya.
2010. febr. 17. 18:20
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Hát persze mindenkinek joga van kutyához. Aztán ha nincs pénzed rá akkor végignézed hogy szenved és meghal? Ez a logikus nem? Nem az hogyha válságos a helyzeted akkor nem fogadsz magadhoz kutyát... De önzők az emberek. De hát mit várok még egy gyerekkel is ugyanazt csinálják! Nekik joguk van gyerekhez akkor is ha nincs egy tető fejük fölött és csak segélyből élnek, a gyereknek meg nincs mit enni és egész életében nem lesz kilátása hogy kijusson onnan, de ez nem baj mert ők gyereket akarnak és nekik joguk van hozzá. A különbség csak annyi hogy a gyereket legalább árvaházba viszik ha rossz neki... Hát akkor hajrá. Én nem azt mondom hogy csak az szüljön gyereket meg vegyen kutyát aki milliárods, de igenis kell egy bizonyos fedezet! Azért nem hiszem hogy minden ember aki most bajban van az eddig pénzes volt és hirtelen lenullázódott! Szerintem van egy csomó ember aki úgy vállal kutyát hogy tudatában van hogy egy komolyabb dolgot nem tud kifizetni! Nem másokat kell szídni hogy így meg úgy az állam, ők ilyenek viszont mi vagyunk azok akik eldöntjük hogy legyen-e kutyánk! Akinek nincs elég pénze az vegyen kanárit vagy hörcsögöt, de az önzőségetek miatt az állat szenved mert nektek jogotok van hozzá!
2010. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!