Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám utálja az embereket,...

A kutyám utálja az embereket, agresszív velük szemben. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Én 100% osan tudok neki parancsolni az én jelenlétemben egy idegen ember megtudja simogatni igaz látom a kutyámon hogy nem élvezi mert legszívesebben oda kapna neki de azért eltűri. A gondom az hogy a család többi tagja nem tud neki parancsolni ha idegen jön becsönget a kutyám úgy támad mint egy vadállat durván ugat hátán szőr felborzolva, és nyilván meg is harapná őket. És az a baj hogy ezáltal kapom a beszolásokat hogy milyen hülye kutyám van másoktól. Mit tudnék csinálni hogy az embereket akkor is szeresse mikor én nem vagyok ott (illetve akkor sem szereti őket csak eltüri ) . Azért is baj ez mert mi van akkor ha elszökik ? megeszi az embereket ? Köszi a segítséget!
2015. márc. 27. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Nem kell szeretnie az embereket. Miért is kellene? Mond meg, hogy azért van, hogy ne jöjjenek be illetéktelenek.

Viszont az baj, hogy a család sem bízhat meg benne, csak ha ott vagy. Akkor kennelben van, amikor nem vagy otthon?


Tartsd úgy, hogy ne szökjön el. (az én 6 éves kutyám soha nem szökött még el, nem is fog).

2015. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem szabadon van , de olyan a háza ami zárható így a többiek ha bejön valaki bezárják.
2015. márc. 27. 22:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen fajta?


Szocializálva volt rendesen?

2015. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
német juhász , szocializáció alatt mit értesz pontosan , naponta viszem emberek közé , de kapcsolatba ritkán kerül velük mert már elterjedt a hír hogy agresszív és már ugy sem simogatják meg ha ott vagyok. Utcán leszoknak szólítani hogy szabad e megsimogatni ők megszokták de ez ritka.
2015. márc. 27. 22:06
 5/12 A kérdező kommentje:
amúgy kutyákkal teljesen barátságos , és a domináns kutyákkal szemben megadja magát.
2015. márc. 27. 22:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát arra gondoltam,hogy kiskorától kezdve találkozott e sokat emberekkel stb.


Mennyi idős?

Mióta áll fent ez az agresszív viselkedés?

2015. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Bumm a fejbe... :D
2015. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
látni látott de kontaktba nem nagyon keveredett velük, mióta megvan azóta , de mikor elhoztuk tölünk nem tartott.
2015. márc. 27. 22:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Anyámé és a két szomszédom 3 németjuhásza is ilyen. Bizalmatlan, de fegyelmezett fajta. Fogadd el ilyennek.
2015. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Érdemes lenne megnézetni egy rehabbal is foglalkozó kutyasuliban a kutyát is, meg a családot is, mert erre így látatlanban nehéz olyat mondani, ami aztán tényleg beválik.
2015. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!