Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam rosszkedvu, szomorkas...

A kutyam rosszkedvu, szomorkas, betegnek tunik. Mit tegyek, mi lehet a baja? Megneztem a foginyet es feketes. Lehet hogy megmergeztek?

Figyelt kérdés
De nem tud senki bedobni semmit az utcarol mert el van keritve a kutya. Lehet hogy setalas kozben szedett fel valamit? Vagy mi lehet a baja? Neem lattam meg ilyennek, maskor mindig szalad ugral ha meglat, most meg csak lesutott fejjel oda kullog es harapgalja a kezem, mint ezelott

2015. márc. 28. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Állatorvos! Ezer féle baja lehet a kutyádnak, szerinted mi neten keresztül tudunk segíteni?
2015. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még ma viddel állatorvoshoz!
2015. márc. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Állatorvos, sajnos itt a babéziaszezon, és az nem játék...
2015. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet h tényleg babézia, bár annak a tünete a sárgás fogíny. A fekete foltos fogíny természetes. Vidd orvoshoz.
2015. márc. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Apam odament hozza es azt mondja hogy korbeugralta es mutatta neki a futyijet, szoval azt mondja, hogy menne szaporodni, akkor is aggodom erte, mi baja lehet? Barmi belso szervi gond, vagy mi?
2015. márc. 28. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk. Itt nincsenek állatorvosok. Beszélj eggyel telefonon legalább. Viszont ivartalaníttatni nem ártana...
2015. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, meg csak 2 eves lesz, azert nem volt eddig ivartalanitva
2015. márc. 28. 13:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma mar igazan semmi baja, birkoztunk, szaladgaltunk, mint ezelott.. Koszonom a valaszokat, nehany hete voltam vele dokinal, alaposan ki volt vizsgalva es nem talaltak semmi problemat nalla, nagyon aggodtam erte, hogy mi lehet, de szerencsere semmi, lanykutya kellettvolna neki, azert volt lehangolva. Megegyszer koszonom a valaszokat!
2015. márc. 29. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás kell annak, nem szuka.
2015. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!