Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lehet ez a táp?

Melyik lehet ez a táp?

Figyelt kérdés

Elküldtem a páromat, hogy vegyen a kutyának tápot, de természetesen nem a szokásos Acana-t vette, hanem valami másikat, mert az eladó bácsika rábeszélte...

Annyit tudok róla, hogy ilyen alufólia színű csomagba volt, talán kék felirattal, magas a hústartalma, és 1860.- forint volt 1 kg.

Tudom, ez kevés infó, de szeretném megtudni, hogy melyik táp lehet. Az alakja ilyen téglalap. Szeretnék utána olvasni, hogy mik az összetevői.


Köszönöm a segítséget.


2015. márc. 28. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Kimérve vett egy kilót vagy hogy nem tudjátok, mit vettetek? Mindenesetre nem egy olcsó táp, úgyhogy ha abból indulunk ki, hogy csak nem akartak átverni, különösebben nem lehet rossz.
2015. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kimérve vette.

Csak szeretnék abba biztos lenni, hogy nem valami rossz minőségű tápot vett, de az árát nézve tényleg nem lehet rossz.

Csak hát na, szeretném tudni, hogy mégis mi van benne. :)

2015. márc. 28. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Megértem, én is szeretném tudni. Sajnos nem rémlik, hogy láttam volna ezüst színű zsakot. Hívjátok fel a boltot.
2015. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menjetek vissza a boltba és megtudjátok. Sajnos a leírásod elég kevés ahhoz, hogy tudj segíteni és ez a bonyolultabb út. A párodnak fogalma sincs mit vett? (Lehet kellene vele erről beszélgetni, mert ez így elég gáz..)
2015. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na kiderült, Platinum tápot vett. A kutyus pedig imádja. :)
2015. ápr. 11. 14:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb táp, jól járt a kutyusod. (Ettől függetlenül tanítsd meg a párod vásárolni. :P )
2015. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elég könnyen befolyásolható vásárlás terén, szerintem még a homokot is el tudná bárki adni neki a sivatagba. :D
2015. ápr. 11. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!