Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cifra mudinak, az a név, hogy...

Cifra mudinak, az a név, hogy Türkíz megfelelő volna?

Figyelt kérdés
Az egyik szeme félig kék, de nem ilyen jeges kék, hanem ilyen türkízes, amúgy a kedvenc színem, valamint mindenképp magyar nevet akarok neki adni. Ha esetleg ez nemtúl jó név, javasoljatok valamit, ne ilyen régi neveket mint Bojtár, stb... hanem valami egyedi szép magyar szavakat,ami kutyanévnek is megfelelő.

2015. márc. 28. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jo, otletes.
2015. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is ennél találóbbat, egyedibbet, szebbet nehéz lenne kitalálni.
2015. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hovarju ***** válasza:
100%
Nekem tetszik :-)
2015. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De praktikussági okból is megfelelő? úgy értem, könnyű lesz a kutyának megjegyezni? :) Mert vannak olyan szavak, amelyek kifejezetten nem jók gyakorlatban, hiába szépek. :)
2015. márc. 28. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kutyanak megjegyezheto-e dolgot nem kell annyira tullihegni, a kutya azt is megjegyzi, ha ugy hivod, hogy Julio Iglezias, csak azt kevesbe lehet odarikkantani ha pl hirtelen megindul egy macskara, vagy agility palyan rossz akadalyra fordul ra.
2015. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes. :)
2015. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez, de ne hosszú í-vel írd. Anyukámnak cifra mudi keveréke van és Cifra a neve. xD
2015. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!