Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy legyen lányosabb a westiem?

Hogy legyen lányosabb a westiem?

Figyelt kérdés

3 éves szuka fius beütésű szeretnék kicsit alakítani e

zen. Nem fogom felkötni a haját vagy ilyesmi es hamja van nem nyakorve de mondjuk egy bolhanyakorv ami nem fekete vagy ilyesmi?

Bocsi a helyesirasert telorol írok


2015. márc. 29. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

Fesd ki a karmait.

Léteznek színes bolhanyakörvek is (piros, sárga)

Mit jelent az, hogy fiús beütésű?

2015. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is olyan, mint egy kan,mindenki annak nézi. Ezert tettem rá egy rózsaszín halalfejes nyakörvet :)
2015. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az ilyen festos dolgokban nem hiszek nem egészséges. Milyen színes bolhanyakorvu márka van ami jó is?

Hát nagyon izmos es igazából az egsz alakja jános ezért szeretnék rajta alakítani anélkül h az egészségének ártana.

2015. márc. 29. 12:47
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Bolhanyakörv csak fekete van, de egyébként se jó ha mindig rajta van a kutyám a toxicitása miatt.


Elviheted kutyakozmetikába, ahol megnyírják a szőrét, az sokat szokott dobni a kutya megjelenésén. Esetleg egy új hám és póráz valami lányos színben (pl a fehér bundán a halvány rózsaszín jól mutatna szerintem).

2015. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen mi most ezért használunk neki bolhacseppet. A bundaja a versenyek miatt westie forma de a fiúknak is.
2015. márc. 29. 12:50
 6/14 A kérdező kommentje:
A hamja piros a flexije lila de ha kimegyünk a tóparton vagy ha a kertben van az sem lehet rajta mindig. Ha nyakorv akkor forest de nem hiszem h dorzsoles nélkül kibírja a kutya...
2015. márc. 29. 12:52
 7/14 A kérdező kommentje:
Másodiknak. De te akkor azzal is sétáltak nem? Én háznál szoktam es futam néz ki a ham nyakorvel....
2015. márc. 29. 12:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Milyen versenyek?
2015. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
kutyabemutatókra szoktam vinni. De nem ilyen cac meg ilyesmi csak szimpla háziversenyek a kutya-gazdi kapcslat miatt. Ezek az élmények kettőnké.
2015. márc. 29. 17:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Kutyakendő?


[link]


Szerintem aranyos:) Persze ha ő is szereti hordani, és elviseli magán.

2015. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!