Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya vizeletvizsgálat. Hogyan?

Kutya vizeletvizsgálat. Hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy kinti nagytestű kutyám. Hogyan tudnék vizeletet venni tőle, hogy bevigyem vizsgálatra?
2015. márc. 30. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod a kertben figyelni, akkor elviszed sétálni, és ha pisilni kezd felfogod egy kisebb befőttes üveggel a vizeletét. Én legalábbis így csináltam...
2015. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor kivitelezhető. Csak elképzelni nem tudom, hogy ha pisilik, én meg odaszaladok, hogy nem hagyja-e abba.

Elsőre sikerült neked?

2015. márc. 30. 16:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pórázon volt (így nem kellett rohanom felé) s mikor leguggolt ereszteni, akkor alátettem az üveget. Kanoknál nem tudom mennyire kivitelezhető... :) Egyébként az állatorvos is tud venni tőle vizeletet, vhogy úgy megnyomja a hólyagját, hogy jön ki vizelet, ő meg felfogja egy kis üvegbe. Erre is volt precedens nálunk :)
2015. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Enyém kan, ha pórázon van akkor 10 méteressel közlekedünk.

Remélem van valami más módja is, mert így nem biztos, hogy összejön.

2015. márc. 30. 17:40
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Talán ha azért viszed ki, hogy meglegyen a vizelet, akkor vedd rövidre a pórázt az első villanyoszlopig, utána császkálhat a 10 méteresen!.....


De ha jövő decemberre várja a doki a pisit, te tudod!

2015. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Az első jót ír, egy kannál még talán könnyebben is megoldható, magasabb a terpesz :DDD


Milyen más megoldást akarsz?!

Szólj neki vizeljen egy pohárba mert te tehetetlen vagy!

2015. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kerti kutya, nem azért viszem ki, hogy pisiljen!
2015. márc. 30. 18:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Mit tudom én. Nálunk is van embereknél, hogy katéterrel veszik le. Mondjuk a kutyámat nem teszem ki ennek, mert borzalmas.
2015. márc. 30. 18:20
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

"Egyébként az állatorvos is tud venni tőle vizeletet, vhogy úgy megnyomja a hólyagját, hogy jön ki vizelet, ő meg felfogja egy kis üvegbe. Erre is volt precedens nálunk."


Beszélj az orvossal!

2015. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyan, a kerti kutya is pisilni fog az utcán. Rövid póráz és figyelni kell.
2015. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!