Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert haborodnak fel azon...

Miert haborodnak fel azon hogy igy tartom a kutyaimat?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy falun élek,itt még sokan eszköznek tekintik a kutyat. Ertsd : Én :aranyos ez a kis tacskó. Gazda: Ja,jó patkányzónak.Kb ez itt a mentalitás. Ha megfogja a tyukot,vagy megeszi a tojást,agyonlövik.Ha beteg,es mar tenyleg menthetetlen,akkorsem ismerik az altatast,inkabb agyonutik...pl Itt nem sétáltatnak egy kutyát sem,sőt még furcsán is néznek rám ha kiviszem. Aztán feltettem fészbukra egy képet,ahol velem egy ágyban van a kutya. Hozzatennem,TISZTA ,furdetett kutya.És egyből fujjogtak az ismerősök,hogy ez undorító,en igenytelen vagyok. Egyik lany ismerosomnek problemas a kutyaja (dominancia),probaltam neki segiteni hogy elmagyarazzam a falkavezer dolgokat,de szerinte ez baromság,mondta is hogy hagyjuk.Sok a láncon tartott kutya is...itt nincs kedvtelésből tartott állat,itt mindet a haszna miatt tartjak..a lovakkal huzatjak az egesz csaladot vegig a falun ,megpakolva szalma bálákkal(sztem kinzas,akarmilyen eros is egy ló) A kutya meg patkányzó,meg a macskát is csak arra tartják...amikor kerdeztem mit eszik a cica ,aztmondta nem sokszor ad neki, mert egereszik...mikor jut el falura a NORMALIS GONDOLKODAS?
2015. márc. 30. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Hát talán nem ez a "normális" gondolkodás ? Micsoda perverzió, hogy az egyik állatfaj egyede csókolgatja, babusgatja egy másik faj egyedét, meg együtt alszik vele !!
2015. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenekre úgy sem tudsz hatni, ne stresszelj.
2015. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
57%
na ez egy barbár nép. ezeket kéne agyonütni. Szerintem semmi gond nincs vele, ha a kutyád az ágyon van hiszen tiszta :) A leírt " A lovakkal huzatjak az egesz csaladot vegig a falun" szerintem enyhe kifejezése a romának :) dehát.. mit vársz tőlük? nincs felelősség tudatuk, nem tudnak magukról sem gondoskodni nem hogy egy állatról. ne foglalkozz velük nem tudsz mit csinálni velük. hatóságot nem érdekli, egyedül pedig kevés vagy sajnos hogy rendbe kapd őket
2015. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Mert a falun élők ebben nőttek fel és (sajnos) ezt viszik tovább. Nekik ez a természetes, hogy agyonlövik a kutyát vagy élve elássák az újszülött kiskutyákat, mert ezt látták, hogy ez a normális. A fújjogás meg gondolom azért megy, mert ők nem ápolják az állatokat, a saját példájukból indulnak ki, hogy az övéké biztosan bolhás, rühös, stb, akkor biztos minden kutya olyan. Sajnos ezeken az embereken nem lehet változtatni. Van aki nem olyan begyepesedett csőlátású és megfogadja a tanácsokat, de aki nem látja a fától az erdőt meg a saját igazát hajtja azért kár is erőlködni, mert csak saját magadat idegesíted fel. Tapasztalatból mondom. Te csináld tovább amit csinálsz, hiszen az a jó, és ezt add tovább a gyerekeidnek, hogy a következő nemzedék ne legyen ilyen idióta. Aki meg igénytelennek nevez meg ilyenek, törölt le a g_cibe, ugyan kinek hiányoznak az ilyen ismerősök?
2015. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell velük foglalkozni,mindig is ilyenek lesznek!
2015. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
#1 válaszoló: téged anyád/apád gondolom perverzióból babusgatott meg csókolgatott, azért vagy ilyen beltenyésztett selejt.
2015. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5.nek mondom: mi is falun lakunk, itt azért nem ilyen durvák a körülmények, régebben voltak olyanok hogy ellopták egymástól a szép kutyákat, vagy ha harapósak volta, meg nagyon ugattak, megmérgezték, itt is inkább munkaeszközként tartják őket, meg inkább láncon, és azt mondják hogy azért nem sétáltatják őket mert egész nap az udvaron futkozik, mi is szeretjük ha a kutya azért őrzi a házat, de mindig gondozzuk, gyógyszert kap az epilepsziájára, rendszeresen etetjük, játszunk vele, sétáltatjuk, és régebben is nagyon sajnáltuk a kutyáinkat, ha meghaltak stb. szóval nem minden falusi barbár
2015. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 hell-ikon ***** válasza:
32%
6-nak: az első erőteljesen ironizált. Finom műfaj ez, amit néha nehéz felismerni, de ez nem az az eset.
2015. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
tudom hogy sajnos nem segithetek...ha kiscica születik,azt is földhözcsapják lelkismeret furdalás nélkül..én lány vagyok,énmeg a gyerekeket nemszeretem,nem találom oket cukinak...3 eves koruk utan meg egyenesen idegesitoek.Mégsem csesztetem az anyukákat hogy a neveletlen bömbölő kölykét hallgattassa már el..de ők meg kinyilvánitják a fujjolgást..
2015. márc. 30. 21:56
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Semmi irónikus nincs az első válaszolóban.
2015. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!