Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya lépcső tényleg hasznos?

A kutya lépcső tényleg hasznos?

Figyelt kérdés
A kiskutyám (bolognese) viszonlag sokat ugrál le és fel az ágyamról, ami kb.50cm magasan van.Szőnyeg nincs előtte, keménx parkettára érkezik.Az esetlegesen ebből fakadó gondokat szeretném elkerülni.Zöldkagylót kap, de most a kutya lépcsőn gondolkoztam el.Szerintetek lenne értelme venni?Ha nem, akkor esetleg más megoldást tudnátok javasolni?Sajnos letiltani, elzárni az ágyamtól nincs lehetőségem.Már két éves, leszoktatni nem hiszem, hogy le tudnám.
2015. márc. 30. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyél oda egy szőnyeget. Meg aztán, a lépcsőzés se jó a kutyának, akkor már kutyapallót kéne venned. :D
2015. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha felteszed az ágyra. A lépcsőt nem is biztos hogy használná, ha nem az az egyetlen út. Nem valószínű, hogy bármi baja is lesz ha kapja a zöldkagylót, illetve ha a felmenői közül senki nem szenvedett ízületi bajokkal.
2015. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Szerencsére a felmenői szűrtek, de szerintem jobb félni, mint megijedni.

Amikor látom, hogy ugrana, akkor legtöbbször fogom és fel/lerakom, de sajnos nem mindig vagyok ott, és nem mindig sikerül megelőzni az ugrást.

2015. márc. 30. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen érdemes!
2015. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Szereltess be liftet :D
2015. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem yorki kutyusom van, és úgy oldottam meg ezt a problémát, hogy kértem anyuéktól szülinapomra egy babzsákfotelt, és azon jár keresztül, mert az jól formálódik így a kutyus is tud rajta mászkálni. Hátránya, hogy este tud rajta zörögni, amit nem jó hallgatni:D
2015. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is az ágy mellé tettem egy magasabb szivacstömböt.
2015. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!