Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám folyton elássa a...

Ha a kutyám folyton elássa a kajáját, azt jelenti, hogy túl sokat kap?

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 13:34
 1/7 anonim válasza:
Ösztönösen elássa. Próbáld meg hogy feldarabolod a kajáját. azt nem fogja elásni, csak a nagyobb darabokat.
2015. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már olyan szinten van, hogy az aprószemű tápot is elássa. Hazaérek azt látom üres a tálja, eljátsza azt hogy milyen éhes (úgy értem a tálja előtt ficánkol). Aztán kihordja a kaját a tálból és a hátsó udvarban elássa. Egy gödörbe belerak úgy kb 8-10 szem tápot a többi 8-10nek új gödröt ás. Van vele minden nap sétálva, azon kívül hatalmas kertben futkározik egész nap. Minden nap tanítva van, játszunk vele, simogatva van. Kb napi 15 percet szaglásgyakorlatozunk vele úgy hogy elrejtjük a jutalomfalatot és ő keresi. Nem nagytestű kutya, a közepesnél valamivel kisebb, de nem is zsebkutya.
2015. márc. 31. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Adj neki annyit, amennyit a csomagolason ajanlanak. Maradj ott vele. 15 perce van megenni, ha kozben elmegy asni, elveszed a tobbit es masnap megkapja.
2015. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sosem eszik ha kint vagyok, mindig akkor kezdi el, amikor bemegyek. Addig velem foglalkozik, bújik, játszani akar, meg hogy simogassam. És ez általában a séta és a tanulás után van. Amíg kint vagyok vele addig nem megy ásni, tudja hogy rossz mert volt hogy megszidtam érte. Ha észreveszi hogy meglátom a gödröt az udvaron, már sunnyog is be a házába és nem jön ki vagy 20 percig. Pedig sosem volt bántva fizikálisan. Amúgy nincs vele gond, nem problémás kutya, csak most felvette ezt a hülye szokást...
2015. márc. 31. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Koplaltasd egy pár napig. Az majd helyrerakja a kis fejét.
2015. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manka68 ***** válasza:
54%

Nem tudom miért csinálja, de felhasználhatod segítségnek a veteményezésnél. :-))

Tegyél a táljába vetőmagot, a többit megoldja. :-))

2015. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem kérdezz rá egy állatorvos/állatpsychológusnál, Ők biztosan tudnak válaszolni
2015. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!