Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből csinálják ezeket a...

Miből csinálják ezeket a felvezető pórázokat? (link)

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 1. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A fekete rész, ami kilóg a "nyakörvből" (holott az egy karkötő) reluxazsinór, a rózsaszín pedig kreatív boltban kapható madzag.
2015. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez "selyem" (gyöngyház vagy selyemfényű pamut) fonal és shamballa gyöngy. Ha pórázt akarsz csomózni akkor inkább viaszolt szálat vegyél, az tartósabb, nekem is olyan van. Ez a fényesített pamut nagyon gyenge, nem hiszem hogy túl sok kiállítást kibír.
2015. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem pamut, műszál. Égetésre olvad. Ilyen ékszereket gyártok.
2015. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs itt a kezemben, hogy meggyújtsam.
2015. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. és hol szerzed be a fonalat? Kreatív boltban, ahogy korábban írták?
2015. ápr. 2. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Azt a választ is én írtam. Azért jobb elégetni, mert szebben el lehet dolgozni a megolvadt műanyagot és tartósabb, mint a ragasztás vagy a csomózás. Eddig egy termékemet se küldték vissza, h szétment volna. Viszont egy másfél méteres pórázhoz legalább 10-15 méter madzag kell. A szimpla makramés fonás nagyon eszi az anyagot. Ilyen hosszúval meg elég nehéz dolgoznil
2015. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem láttam ehhez hasonlót kreatív boltban. :( Mi a pontos neve?
2015. ápr. 10. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!