Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy boerenfoxom. Itthon...

Van egy boerenfoxom. Itthon senki, még az orvos sem hallott róla, egyszerűbb ha keverékezem nem?

Figyelt kérdés

Sajnos a fajtaleírását nem tudom értelmezni, mert csak hollandul van, a google fordító meg nem valami értelmes módon fordít.


Egyszer már volt egy fajtával kapcsolatos kérdésem, akkor valaki annyiban segített, hogy elvileg a boerenfoxnak három féle kutyát neveznek, ha mind a két szülő boerenfox, ha az egyik szülő boerenfox a másik valami terrier, illetve a jack russel meg a foxterrier kereszteződéséből született kiskutyákat...


Tehát akkor magyarán keverék a kutyám, nem? Nem mintha baj lenne, nem a vértisztasága miatt szeretem. Csak hollandiából lett 'kimenekítve' és ott ez egy közkedvelt fajta.


Nem ismerem a terriereket, csak amennyit olvastam róluk, de az én kutyum egyáltalan nem úgy viselkedik, mint egy jack russel (ahhoz hasonló külalakra), nem szeret bent lenni, esőben is a kinti házában van, a legkisebb zajra is jelez, mondhatni haptákba vágja magát, ahogy a házban mozgást lát, ha nem kap feladatot akkor foglalkozik tovabb a saját kis dolgaival.


2015. ápr. 1. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van törzskönyve, akkor nem keverék. Ha nincs, akkor az. Ennyire egyszerű. Hol vetted a kutyust?
2015. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A munkaadóim gyerekeié volt, csak rá untak, én meg haza küldtem anyukámnak.
2015. ápr. 1. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Holland leírásban találtam hogy ez nem fajtatiszta kutya hanem terrier és Jack Russell kereszterése.
2015. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgyhogy terrier a kicsikéd :-)
2015. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegre megjott a kutyad, kuldesz kepet? Nagyon kivancsi vagyok ra. Amugy szerintem mondd terrier kevereknek, azt mindenki erti.
2015. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jah, megérkezett a kis nyüszüge :) ilyen volna egy boerenfox.


[link]

[link]

2015. ápr. 1. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyenek a neten is amik fent vannak :)))))
2015. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon edes. :)
2015. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!