Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestűsök, "szobakutyások"!...

Kistestűsök, "szobakutyások"! Napi hányszor, mennyi időt sétáltok a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
Milyen fajta kutyusotok van, és mennyit sétáltok vele? Van külön kinti játékidő is? Azzal szeretnék körülbelül képben lenni, hogy milyen fajták mennyit szeretnek sétálni, persze gondolom egyedfüggő, de mégis, irányadónak:) Akinek van kedve azt is leírhatja, hogy néznek ki ezek a séták, úgy értem mit szeret inkább a kutya, megy előre és szagol, sétább jellegűen, vagy kimentek egy térre és ott van, szaladgál, esetleg játszotok? Köszi mindenkinek aki segít a válaszával!:)
2015. ápr. 1. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk pomerániai törpespiccünk van. Tk-s, fajtatiszta, de "mérethibás" akkorára nőtt, mint egy kisebb középspicc (fél évesnek hoztuk el, nem átverés volt). Ő borzasztóan pögős, napi 3-4 óra aktív mozgást igényel. Szerencsére most már apportírozik, először igényelte, hogy fussunk vele :)

Kicsit több lett ez, mint amire számítottunk, de kicsit sem bánjuk, egy szeretetbomba a kutyus <3

2015. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egy labrador-spicc keverekem van.Napi 3-4 séta plusz "agyi" fárasztás.A reggeli sétán labdázunk,3 órakor setalunk (ilyenkor legtöbbször a környéken vagyunk és a kutya szaglaszik),4-5 óra körül "bandázunk, labdázunk,apportozunk,klikkerezunk.9 óra körül van még egy egészségügyi séta.Hétvégén ezek a séták jóval hosszabbak meg még pluszba agilityre járunk.Remélem tudtam segíteni!;-)
2015. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos kisspitzem van.

Reggel 10-15 percet sétálunk, délután lemegyünk játszani 35-40 percet, vagy sétálunk 1-1,5 órát. Később van még 1 eü séta, este meg még csavargunk kb 40-45 percet.

Ez az ideális, van néha hogy többet vagy kevesebbet vagyok lent vele.

Tanulni itthon szoktunk a hétköznapokon.

2015. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos cavalier king charles spánielem van. Napi 3-4 órát sétálunk. Reggel fél óra pisi-kaki séta. Délután 2 órát sétálunk, ebben fél óráig el van engedve. Néha ezután is elviszem egy félórára. Este egy-másfél óra.
2015. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 emmuska1129 válasza:
Nekem van egy fiatal keverék kutyám és én úgy szoktam őt sétáltatni hogy: reggel 10 perc délután 5 perc este fél órás sétát szoktam tenni vele, de csak hétköznap! Hétvégén mindig kb. negyed órásak szoktak lenni. Ilyenkor ha nincs más kutya elengedem néha viszek labdát és azt dobálom neki, vagy ha más nincs akkor bot. =)
2015. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
K. utolsó...ennyi mozgatással inkább macskát kéne tartani...
2015. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!