Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért különböző méretűek a...

Miért különböző méretűek a tápszemek, ha ugyanazon tápot rendeltem?

Figyelt kérdés
Taste of The Wild High Prairie puppy-val etetek, eddig mindig a zoofast-ról rendeltem, ahonnan aránylag nagy szemű tápot kaptunk. Múlt héten viszont, rendeléskor konstatáltam csak, hogy a Zoofast-on lényegében egyetlen ToTW táp típus sincsen raktáron, ezért regisztráltam gyorsan a Zooplus-ra és ezúttal tőlük rendeltem ugyanazt a tápot. Ma meg is érkezett rendben, csak felbontva lepődtem meg nagyon, ugyanis a korábban megszokott tápszemekkel ellentétben méretét tekintve ez kb feleakkora, egészen apró szemű. Egy pillanatra még az is megfordult a fejemben, hogy vajon eredeti-e...Ha valaki találkozott már ilyesmivel és tud valami érdemleges választ adni, hogy lehetséges ez, megköszönöm.
2015. ápr. 1. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanakkora felnőttkori méretű kutyának való a két táp?
2015. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem csal a szemem, ezen táp verziójából egyszerűen csak puppy változat van, nincs felnőttkori méretek szerint osztályozva.
2015. ápr. 2. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor passz, írj a gyártónak vagy a forgalmazónak. Lehet, hogy most váltottak szemcseméretet, de az is lehet, hogy találtál egy hamisítót. Ártani nem fog, ha lebeszéled velük.
2015. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy másik gyártási tétel és másik extrudátoron gyártották.
2015. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!