Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismeri valaki a DMGuardot?

Ismeri valaki a DMGuardot?

Figyelt kérdés

[link]

Állatpatikában ajánlották a Vetri DMG helyett, mert az most náluk hiánycikk. Összetétele nagyon hasonló, csak ebben van még két plusz vitamin. Valaki esetleg próbálta már?



2015. ápr. 2. 11:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Na jó, azóta kipróbáltam, nem rossz. Még nem tudom, felér-e a Vetrivel, de eddig pozitívak a tapasztalatok.
2015. máj. 5. 16:24
 2/9 Jassum válasza:
Most adom a kiskutyámnak akinek szőr problémák vannak étel allergia miatt, a kérdés jó ugyanis nem találtam sehol erről véleményt hogy jó e vagy sem , használ e vagy sem , de a lényeg nem szabad 1ml nél többet adni irja hogy 1,5ml és stb..stb... és az a +U vitamin az mi lehet nem tudom
2018. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekünk végül hosszú távon nem vált be, bár eleinte úgy nézett ki, jó, de valószínűleg csak még a korábban kapott Vetri hatása volt érezhető. :( Egy darabig...
2018. júl. 6. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
A Vetri fő hatóanyaga megvan ugyanolyan mennyiségben a DMGuard-ban is. Eléggé "érdekes" lenne, ha az egyik hatna, a másik meg nem... Csakhát ugye a Vetrit tolják mindenhol, nyilván a cég nem kevés pénzt öl a marketingbe, jó hogy a másikat senki se ismeri... Ez az emberi gyógyszereknél is így van, hogy amelyiknek jó sokat áldoznak a reklámjára, arról sok a "vélemény", mert mindenki azt ismeri/veszi, az ugyanolyan összetételű szereket meg az veszi meg, aki már kicsit többet tud a dologról és tudja, hogy minden reklámozott termék mögött van pár ugyanolyan minőségű termék olcsóbban, mivel nem kell megfizetni a reklámot.
2020. ápr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy érdekes, mindenesetre nekem negatív tapasztalatom volt ezzel a termékkel, a Vetrivel meg pozitív. Mástól is hallottam hasonló tapasztalatot, de olyat is hallottam, akinek bevált. Attól egyébként, hogy a fő hatóanyag ugyanaz, meg elvileg ugyanannyi van benne, még nem biztos, hogy minden más is ugyanolyan. Pl. vivőanyag, egyéb adalék, vagy a fő hatóanyag is lehet más formában valamiben. Mondjuk nem tudom, a dimetil-glicin esetében ezen tudnak-e variálni, de köztudott példa a magnézium esete (humán magnéziumpótlás), amikor nem mindegy hogy a magnézium orotát, citrát, laktát vagy más egyéb formában van jelen. [link]
2020. máj. 24. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ahogy mondod, a két készítmény hatóanyaga már eleve egy vegyület, tehát nem magával a magnézium elemmel, hanem a magnézium-vegyülettel (pl. magnézium-citrát) analóg. Ilyen értelemben a vivőanyag már nem más atomokat jelent, hanem jelen esetben a folyadékot, ami tisztított víz. De maga a vegyület kapható emberek számára is étrendkiegészítőként tablettában, vagy nagytestű állatoknak vegytisztán por alakban.
2020. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jól van. És neked mi a személyes tapasztalatod a DMGuarddal a Vetrihez képest? Próbáltad? Ugyanolyan jó? Mert ugye én eredetileg olyanokat kérdeztem, akik kipróbálták, tehát van személyes tapasztalatuk róla.
2020. máj. 25. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőt próbáltuk, az egyetlen érzékszervi különbség, hogy a magyarnak eléggé fura szaga van, de ez az állatunkat egyáltalán nem érdekli. Olyan szinten, hogy alapból mindent kiköp, a DMGuard-ot mégsem köpi ki, amikor közvetlenül a szájába adjuk, hanem vidáman lenyeli. A hatása mindkettőnek ugyanaz: aktív és jókedvű tőle az egyébként súlyosan beteg állat, enyhébbek a tünetei, de hozzáteszem, hogy csak egyszer vettünk Vetrit a legelején, és akkor még nem volt annyira rossz bőrben a jószág. Utána pont úgy találtam meg a magyart, hogy célirányosan kerestem a hatóanyag alapján, abból kiindulva, hogy mindig van egy olcsóbb változat. Úgyhogy azóta csak az olcsóbbat veszem, az ökológiai lábnyoma is kisebb és nagyon szembetűnő a hatása, pedig a páciens állapota egyre csak romlik. Én úgy tapasztalom, hogy nincs "lecsengése" egyik terméknek sem, azaz eléggé gyorsan ürül a szervezetből, mert akkor van "jól" a beteg, ha kapja és ha nem kapja, már 1-2 napon belül nincs jól.
2020. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt. Örülök, hogy nektek használ.
2020. máj. 28. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!