Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita inu kiskutyát honnan...

Akita inu kiskutyát honnan lehet szerezni Szegeden?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy japán akita kiskutyát, és azt szeretném, hogy minél fiatalabb legyen, hogy hozzá lehessen szoktatni a cicákhoz, és időben elkezdhessük a mindenféle nevelést. :) Azt hallottam, 2 hónapos kora körül már el lehet hozni.

De Szegeden hol van ilyen kennel, és mikor születnek kiskutyák?

Vagy ha Szegeden nincs, akkor a környéken?

Sajnos én csak az amerikai akita kennelre bukkantam rá.

Köszönöm előre is a segítséget!


2015. ápr. 2. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem két hónapos kora körül, hanem pont két hónaposan lehet legkorábban! Azaz 8 hetesen. Korábban törvénytelen! Egyébként meg, ha szeretnél egy kutyát, miért baj, ha más városban van kennel?
2015. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hell-ikon ***** válasza:

Ha 3 hónaposan hozod el, akkor is bőven időben vagy még, hogy könnyen összeszoktasd a cicáddal. Ezt csak azért írom, mert ez lenne a legoptimálisabb kor - véleményem szerint - egy kiskutya elhozatalára a tenyésztőtől, szóval nem feltétlenül szükséges 2 hónaposan elhozni a macska miatt.


Kennel ügyben nem tudok segíteni, sajnálom.

2015. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem akarnám erőszakkal, túl korán elrángatni, nem így értettem. :)

Időközben nézegettem más kenneleket is, igazatok van, csak az egyszerűség kedvéért jó lett volna a környéken találni. :)

Nekem igazából a hosszúszőrű akiták tetszenek a legjobban, bár tudom, hogy ők nem felelnek meg a fajta kritériumainak, de én nem is mászkálnék vele kiállításokra, meg tenyésztő sem vagyok. De őket meg még sokkal nehezebb megtalálni, nekem azt mondták, néha előfordulhatnak egy-egy alomban, de ritka.

2015. ápr. 2. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam hosszú szőrűről, rákerestem, gyönyörűek!
2015. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hell-ikon ***** válasza:
Kedves Kérdező, én se úgy értettem. :) Csak arra akartam utalni, hogy nem eszik azt a kását olyan forrón. :)
2015. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is gyönyörűek, amolyan álomkutyák. :)

Most találtam egy kölyökkutyust, aki tetszik, ő már 4 hónapos. De valami eszméletlenül szép és aranyos, már csak attól félek, hogy mivel a hírdetés régi, valaki már elvitte. De ugye itt jön az imádkozás. :) Egyelőre válom a tenyésztő válaszát.

2015. ápr. 2. 18:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Hirdetés? Mennyi volt a kutya, és hol találtad? Remélem nem egy szaporítónak írtál. Az mindig zsákbamacska.
2015. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]

Én a vörös színű kiskutyust néztem ki, de a másik is tündéri. :)

2015. ápr. 2. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!