Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám! Mit csinálja...

Meghalt a kutyám! Mit csináljak az emlékére Tappancsnak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 18:20
 1/7 anonim válasza:
51%
Én, ha a kutyám meghalna írnék egy verset, ami csak róla szól, ő lenne a facebook képem és a hátterem, vennék neki egy gyönyörű sírkövet és rendeznék egy temetést.
2015. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát verset írni tudok Facebookom nincs, és 11 éves vagyok és csak 3000forintom van azt is anya kölcsönkérte!
2015. ápr. 2. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Csináltass róla egy szép képet és kereteztesd be.Részvétem a kutyusod miatt :(
2015. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Mind a kettőtöknek! Nehéz lesz de megpróbálom! :)
2015. ápr. 2. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is mindig eltemettük, ha elpusztult valamilyen állatka. Én azt javaslom Neked, hogy temesd el, ha van vhol vmi kert, és nem kell venned drága sírkövet, fából lehet vágni egy keresztet, mi így csináltuk. Ha van kézügyességed, ki is faraghatod a nevét, vagy amit szeretnél, hogy rajta legyen. Ha van róla egy szép képed, ráragaszthatod, vagy szögezheted, és egy átlátszó fóliával is bevonhatod, bár nem túl szép, de ha úgy jobban enyhíti a fájdalmad, és szeretnéd, akkor ez is szép tud lenni.

Tőlem is fogadd részvétem, sajnálom.:( milyen kutyus volt?

2015. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi kutyánkat egy ismerősünk telkén temettük el, ott nyugszik a többi kutya is a baráti körből :)

Itthon pedig ki van rakva róla egy fénykép :)

2015. ápr. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Labrador es nemetjuhasz keverek. 14evet elt szegenyke
2015. ápr. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!