Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viselkedik így a fajtisz...

Miért viselkedik így a fajtiszta magyar vizslám? És milyen betegség ez? Valamint mit csináljak?

Figyelt kérdés
A 3-4 éves fajtiszta magyar vizslámon tegnap vettem észre hogy eléggé bágyadt volt.Mára már ki se jön a fekhelyéről , nem eszik és iszik(pedig ő eléggé sokat szokott enni amitől egy kicsit kövérebb mint a többi vizsla).Van egy keverék kutyánk is akivel jól ki szokott jönni , de most folyamatosan ugatja a vizslát.Nem mindig érzékeli hogy ott vagyok előtte üveges tekintettel bámul.Egyensúly érzéke is gyenge mert ha felül akkor dülöngézik.

2015. ápr. 2. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell kiemelned azt, h fajtiszta? Minden kutya fajtiszta! Valószínűleg beteg a kutyád, vidd orvosoz!
2015. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nezegesd meg egy par hetig, ahogy szenved. Veletlenul se vidd orvoshoz, meg a vegen meggyogyitja.
2015. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*orvoshoz
2015. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hell-ikon ***** válasza:
100%

Mit csinálj? Vidd orvoshoz.


Az ilyen hirtelen állapotromlásnál az ember azt hinné, hogy ez egyértelmű dolog.


Mi lehet? Jó kérdés és itt senki nem fog tudni tuti biztos választ adni.

Lehet babéziától kezdve mérgezésen át, bármi, így látatlanban.

2015. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Hát vidd el állatorvoshoz, lehetőleg még ma.
2015. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bollocks ***** válasza:
100%
Gazdikusz primitivuszban szenved szegény.
2015. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!