Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen kicsik?

Hellosztok kérdése:

Miért ilyen kicsik?

Figyelt kérdés
sziasztok yorkie anyuka alatt van 2kutyus akik ciciznek, nálam itt van a másik 2kutyus és tápszert esznek, ma mentünk és láttam hogy azok 3szor akkorák mint amelyikek itt vannak nálam, (azért nincs mind az anyjával mert az állatorvos nem engedte) nem is ez a lényeg hanem hogy nem tudom mit tegyek :( esetleg volt így valaki??? vagy van valami ötletetek? az állategészségügyi centrumot hívtam azt mondták hogy nem hiszik hogy ez probléma lenne!
2015. ápr. 2. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, milyen méretű volt az apa és az anyakutya.Napra pontosan egyidősek a kölykök?
2015. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ma 10naposak az apjuk miniyorkie az anyjuk golden yorkie egyébként a kicsik esznek,kakilnak,pisilnek rendesen
2015. ápr. 2. 22:17
 3/20 A kérdező kommentje:
igen egy idősek
2015. ápr. 2. 22:18
 4/20 bollocks ***** válasza:
65%
Hívd fel a szaporítók szakszervezetét segítségért!
2015. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
esetleg egy telefonszámot tudnál adni?
2015. ápr. 2. 22:43
 6/20 bollocks ***** válasza:
66%
Telefonszámot nem tudok, de itt a honlapjuk: www.mocskosszaporitovagyok.hu
2015. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Márpedig biztos, hogy a táplálás és az anya hiánya miatt van a különbség. Ráadásul nem csak a tápszer miatt, (amiből lehet h többet kéne adnod), de az anya ahogy gondozza őket, nyalogatja evés után, stb, jobban beindul az emésztésük, nem puffadnak, nem éri őket stressz az anya hiánya miatt, ezek mind okozhatják h már látványosan jobban fejlettek. Kereshetnél béranyát esetleg.
2015. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszi hát annyit szoktam adni amennyit meg esznek, béranyát nem tudok :( már próbáltam és evés előtt és után is simogatni szoktam nedves vattaval a hasukat és a vegbel nyilas körül is
2015. ápr. 2. 23:18
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Ott a gond...mini yorki.

ha nem talált az orvos egészségügyi gondot, akkor ne foglalkozz azzal, a másik alom mekkora.

2015. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De az nem másik alom, ha jól értettem, hanem a 4 testvérből két kicsit hagyott az anyja mellett, kettőt meg ő nevel cumisüvegből.
2015. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!