Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie gazdik, kérhetné...

Border Collie gazdik, kérhetnék rövid fajtajellemzést a kutyusról?

Figyelt kérdés

Szeretnék kutyát venni és legközelebb ennek a kutyának a tulajdonságai,karaktere és külleme áll hozzám (természetesen csak onnan tudok egyet, s mást róla,amiket olvastam),de konkrét dolgokat szeretnék erről a fajtáról megtudni,gazdiktól. Gondoltam így legalább több mindent és érdekességet tudhatok meg! :)

Pl.: egy könyvben azt olvastam róla,hogy nem nagyon tűrik,ha rajtuk kívül más házi állat is van a háznál; na például ilyenekre gondoltam...


2015. ápr. 3. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"egy könyvben azt olvastam róla,hogy nem nagyon tűrik,ha rajtuk kívül más házi állat is van a háznál"

Ezt a konyvet kell surgosen kidobni. Egy terelokutya hogy a fenebe ne viselne el, ha mas allat is van a haznal?

2015. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké,pont ezért kérdeztem,mivel gondoltam,hogy teljesen más igazából kutyát tartani,mint könyvben olvasni (nem az én könyvem,hanem könyvtári könyv).
2015. ápr. 3. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem ilyen fajta kutyám van, de ismerek párat.

Nagyon okos, szolgálatkész, gazdinak megfelelni akaró kutyák DE többi kutyával nem bandáznak. Némelyik csak egyszerűen nem foglalkozik a többi kutyával, de sok a félős vagy kimondottan antiszociális, agresszív egyed is.

2015. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a helyes fajtaviselkedés szerint barátságosak más kutyákkal, semmiképp nem agresszív. játszani nem minden kutyával szeret, de ha valaki szimpi neki azzal imád szaladgálni. de valóban inkább emberközpontú, nem nehéz elhívni más kutyáktól, ha labdázol, játszol vele, akkor csak az létezik neki, és olyankor nem szereti ha más kutya is be akar szállni. imád terelni, más kutyákat is sokszor terelni akar, és más embereket is. szerencsére a szemével terel, nem a fogával. azaz bámul mereven, lapos pózban, ami elég vicces.
2015. ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!