Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alternatív gyógymód! Kutyának...

Alternatív gyógymód! Kutyának mit lehet adni ha gyulladás van a szervezetében? Grapefruitmag cseppet lehet adni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 13:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
A *********** életbe már ha beteg a kutya állatorvos és gyógyszer nem ilyen kib*szott alternatív gyógymód.
2015. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Állatorvos! A grapefruitot meg k**** gyorsan felejtsd el, a homeót is. a mágnesterápiát is mert egyik sem ér szart sem (de pl. a grapefruit szép kereszthatást tud adni egyes gyógyszerekkel, aztán meg az orvos lesz a hibás, hogy felírta).
2015. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál, gondolhatjátok, hogy nem én diagnosztizáltam!!!!!!!
2015. ápr. 3. 14:12
 4/20 A kérdező kommentje:
Kapott egy csomó szurit, gyógyszert. De mint embereknél is a gyógyszer csak kicsinálja a szervezetet, ezért szeretném megtámogatni valami alternatív gyógymóddal!!!!!!!!!
2015. ápr. 3. 14:13
 5/20 A kérdező kommentje:

A k.....a életbe, hogy ti mindig a legrosszabbat feltételezitek és egyebet nem tudtok tanácsolni, csak orvos!!!!!! Az orvos nem ISTEN! Sokszor egy hasonló korábban átélt tapasztalat többet tud segíteni, mint a ki---tt erős gyógyszerek!


Nyilván ez volt az első, hogy rögtön orvoshoz vittem és minden vizsgálatot elvégeztek!

Egy csomó alternatív gyógymód van ami sikeres, nem egy példát tudok mondani, és a szakirodalom is!!!

2015. ápr. 3. 14:19
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha alternatív kezelés kiegészítést szeretnél, azt is az orvostól kérdezd meg! Vagy ha ő nem tud ilyet ajánlani, vannak állatorvosok, akik az alternatív gyógyászathoz is értenek, de neki is mindenféleképpen mondd el, pontosan mit adott az előző orvos neki. Hiába természetes szer, hatással lehet a gyógyszerekre.


[link]


Ráadásul a legtöbb gyümölcs magja, vagy annak a kivonata veszélyes és mérgező a kutyákra.

2015. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Eszem ágában nincs grapefriutmag cseppet adni önhatalmilag!

A kérdésemben kifelejtettem, hogy PÉLDÁUL. Mert tudom, hogy embereknél nagyon hatékony, én is szedtem, sokat is segített ....., tehát valami hasonlót szeretnék a kutyámnak is. Most adok neki Immunovet-et, de az csak immunerősítő, nem gyulladáscsökkentő.

2015. ápr. 3. 14:57
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

#7 De akkor sem nekünk kell feltenni a kérdésedet, hanem egy szakembernek, érted? Lehetőleg a saját állatorvosod áldásával.


Egy részt tudni kell, hogy mégis milyen szurit kapott a kutya. Másrészt, ki tudja, hogy az alternatív doki milyen szempontokat néz még.

Mondok homeós példát, mert azzal van tapasztalatom: a homeopátia az egész lényt nézi, kezeli. Így az, hogy "gyulladás van a szervezetében" röhejesen kevés információ.

2015. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ennyit tudok én is, ennyit mondott az orvost, hogy valahol gyulladás van a szervezetében. Semmi mást nem lát a vérvétel után, csak a megemelkedett fehérvértesteket.
2015. ápr. 3. 15:36
 10/20 A kérdező kommentje:
Ó, már bocsánat, hogy ide kiírtam, nehogy már ne lehessen itt kérdezni, ez az oldal azért van! És soha nem lehet tudni, hátha pont most jár erre egy olyan gazdi, akinek volt hasonló problémája.
2015. ápr. 3. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!