Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bélműködési probléma a kutyámnál?

Bélműködési probléma a kutyámnál?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 14:30
 1/9 A kérdező kommentje:

Szerdán voltunk orvosnál,fájt a hasa,hasmenéses volt a széklete.Kapott antibiotikum injekciót.Diagnózis bélgyulladás,40 fokos láz.Szerdán pár szem háztartási kekszet,csütörtök este kásásra főtt rizst és főtt répát,reszelt almát kapott.Ma reggel ugyanezt egy keveset.

Ma nem volt széklete.Inger sincs,nem próbálkozik,nem hány,étvágya jó.Játszik,futkos.

Nagy baj,hogy nem kakilt ma?Az állatorvos 85 kilométerre van,nem egyszerű visszavinni.Tegnap normális állagú,de sárga széklete volt.

Attól félek,hogy a főtt rizs bajt okozott,állítólag székletfogó.

2015. ápr. 3. 14:34
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
A keksz és a rizs az olyan mint ha te port ennél. Ezekből semmi sem hasznosul a kutyában.
2015. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A keksz és a rizs is székletfogó, de mivel adtál neki rostot is (alma, répa) szerintem nem ez a baj.

Inkább az, hogy keveset evett.

Próbálj neki adni csirkemellet, kifilézett csirkecombot főzve, hozzá főtt sárgarépát, reszelt almát. A kekszet, rizst most hagyd ki. Ettől talán megindul a széklete.

2015. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Joghurt esetleg?Normál bélhangok vannak.

Tegnap egy merőkanál pépes rizs,benne két főtt sárgarépa és negyed alma volt a menü.Reggel ugyanannyi rizs,negyed alma.

Egyébként ezeket mind az orvos mondta.

2015. ápr. 3. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Joghurt helyett inkább kefirt.
2015. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A joghurt is nagyon jó, de lehetőleg natúr legyen.
2015. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Élőflórás natúrt vettem.Most rosszallkodik.Mikor kint voltunk,valami állat üregét ásta ezerrel kint a kertben,úgyhogy nagy baja biztos nincs.Az a gond,hgy én pánikolós vagyok.

Tésztát kaphat?

2015. ápr. 3. 17:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne,azt ne kapjon.


Hasmenős,bélgyulladásos kutyának csak is főtt rizs,főtt krumpli,csirkemell,répa,alma, joghurt mehet. Addig míg minden nem normalizálódik!!

Még van bélflóra helyre állító paszta azt is kaphat!


Hidd el tudom. A kutyám maga a bél panaszok megtestesítője :/

2015. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Késve olvastam a választ,evett pár falat tésztát.

Reszelt alma egy kevés meg egy doboz natúr élőflórás joghurt volt rajta.

Úgy zabált,hogy még a tányért is lökdöste,sztrájkolt,mikor elfogyott a kaja.

Remélem,holnap lesz már széklete.

2015. ápr. 3. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!