Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panzi Fit Active kutyatáp...

Panzi Fit Active kutyatáp vélemények?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én etetek vele.Meg vagyok vele elégedve. Olcsó,de jó tápot szerettem volna. A kutyáim imádják :)


Két kistestű kutyus gazdija

2015. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Én meglepően jónak tartom, ha megint tápoznék, tuti, hogy azt választanám. Elérhető árú, és ahhoz képest nagyon jó. Hízékony kutyáknak lehet, hogy kicsit sok, én hiperaktív agárkeveréknek adtam, és gyönyörű lett tőle (olcsó adománytápoktól akármennyit adtam, mindig kint voltak a bordái). Egy próbát mindenképpen megér :)
2015. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is már hónapok óta azzal etetek, nálunk nagyon bevált. Jó ár-érték arány, jó minőség. Viszonylag keveset kell adni, nagyon tápláló és a kaki mérete is meglepően kicsi (35 kg-os kutya eszi). Én ajánlom! Jó táp!
2015. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, most joserával etetek, elégedett vagyok vele, de szívesen kipróbálnék mást is, mert úgy érzem, még lehetne jobb is :)
2015. ápr. 8. 17:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak a puppy-nál tartok az enyémnél, és kap a táp mellé mást is, de nekünk eddig bevált. :)
2015. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be. Folyamatosan hasmenése volt tőle a kutyáknak..
2015. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:( nem lehet, hogy érzékeny gyomrú?
2015. ápr. 17. 16:57
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
6 kutyánk van, mindegyiknél próbáltuk még régebben, egyiknél sem vált be... Most Orijent kapnak, kicsattannak az egészségtől, a végtermék pedig normális teljesen! :)
2015. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
A mi kutyusunknak nem jó!Ételallergiás,ezért vettük ezt neki.Az állatorvost megkèrdeztük utólag,mi lehet a problèma,ha már hónap óta ezt a tápot vesszük,ès azt mondta,felejtsük el,arra jó,hogy a gazdát megnyugtassa,hogy megtett mindent,megvette a hypoallergèn tápot.Semmit nem èr,csak árt.Sebesre vakarta magát jóformán!Most főzök neki,úgy,mint magamnak,mivel az a táp,ami valóban hypoallergèn számomra jelenleg nagyon drága.Royal Canin az Valóban hypoallergén tápot készít.
2015. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó.


Azért tudni kell mire allergiás egy kutya,pontosan milyen ételre!!


Lehet hipoallergén ha esetleg a bárányra/halra allergiás például jó,hogy kijön.


Vagy lehet eleve a táp vmelyik összetevőjére allergiás.

2015. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!