Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 hónapos kutyusom nem akar...

Love Animal kérdése:

A 3 hónapos kutyusom nem akar pisilni sétáláskor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akar pisilni. Probálom bevinni a fűbe is hogy hátha talál vmi jó szagot és pisil. Tegnap közel ket orat setaltunk de nem pisilt ,amikor meg hazaertunk egybol megy a pelusához és pisil. Mit tegyek higy a séta során pisiljen ? Sztem azt hiszi hogy oda nem pisilhet. Hogy adjam a tudtára hogy oda igenis pisilhet?

2015. ápr. 3. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdetnek dobd ki a pelenkát. Nem lesz egyszerű, már rászoktatni se kellett volna.
2015. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Mert a kutyák csak a dominanciában alattuk állót jelölik felüli, a kölyök még nem érez magában semmilyen dominanciát. Ez teljesen normális jelenség.
2015. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
A pelenkát felejtsd el, és addig maradj kint a kutyával (akár 3-4 órát) amíg nem pisil. Akkor örömujjongás, dicséret, jutalomfalat, hamar ráébred kint pisilni jó dolog.
2015. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Én képzeld el 2x is 3-3,5 óráig bolyongtam a kölyökkel mire pisilt.Nem adtam fel. És igen a pelenkát dobd ki.Nem jó semmire! Mivel 3 hónapos 3 óránál tovább nem tudja tartogatni így kénytelen lent pisilni :DDD
2015. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

A probléma a pelenkában gyökerezik. Megtanítottad, és ő meg is tanulta, hogy oda kell pisilni. Ezért nem jó használni.

Pelenkát dobd ki, felejtsd el. Ha bent pisil, ne szidd, erős illatú szerrel takaríts utána. Előbb-utóbb fog kint is pisilni majd, akkor nagy dicséret, öröm. Türelem.

2015. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Etesd meg, adj neki sok vizet és vidd le. Lent játsz vele sokat, mozgasd és lent is kínálhatod vízzel. Legyél lent legalább 2-3 órát és tuti pisilni fog. Azt is lehet, hogy a pelenkát szétvágod (úgy sem jó semmire) és egy kis részét magaddal viszed és 1 óra után leteszed neki a fűbe. Megérzi, hogy az a pelenka és odapisil. Később egyre kisebb darabot tegyél le majd végül semmit.
2015. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek . Nagyon hasznosak coltak.3 óra hosszas sétálás urán megtörtént a csoda az első pisi megvolt . Igaz az a járdaszegélyre. Nagyon meglett dícsérve.
2015. ápr. 4. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Látod, megy ez... :))
2015. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!