Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok még a 101 kutyatrükk-he...

Tudtok még a 101 kutyatrükk-hez hasonló könyveket?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy benne legyen hogy kell a kutyát trükkökre tanítani.


ÉRTELMES VÁLASZÉRT ZÖLD KÉZ!


2015. ápr. 3. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, magyarul nem jelent meg hasonló könyv, illetve a "Klikk! - ahogy a kutyák szeretnek tanulni"-ban is van néhány, de tényleg kevés és szerintem azok a 101 kutyatrükkben is benne vannak. Nem tudom, használsz-e klikkert, ha nem, talán érdemes lehet megtanulni, meg a klikkeres tanítás fajtáinak (megvezetés, célkövetés, utánzás, formálás, elkapás, modellezés) utánanézni. (Akár az említett könyvből, de szerintem nem szükséges, tele van vele az internet.) Ha jól megérted ezeket, és tudsz ezekben gondolkodni, akkor minden trükkhöz ki tudod majd találni, hogy a te kutyád melyik módon érti majd meg a legkönnyebben. Onnantól meg aztán beírod a youtube-ra, hogy dog tricks, és válogatsz. :) Ha elakadsz a megvalósításban, facebookon csomó klikkeres és tanítós csoport van, ahol biztosan segítenek majd neked. :)
2015. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. ápr. 5. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!