Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért öklendezik folyamatosan...

Miért öklendezik folyamatosan kb Egy órája a kutyám? Néha köhögésre emlékeztet, vagy inkább fuldoklásra.10mp szünet van köztük maximum.

Figyelt kérdés
Nagyon ijesztő, féltem.Pláne hogy az előző két kutyámat is megmérgezték, bár a jelenlegi kutyusom tekintete egyenlőre rendben van.Szerintetek jobban lesz?Befogadtuk nem rég, a napokban viszem orvoshoz. Szerintetek mit fog mondani vagy ti jartatok mar hasonlóképpen?

2015. ápr. 3. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megakadt valami a torkán! Mit evett, nem lehet esetleg csont?
2015. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet hogy az alien ki akar bujni a hasabol?
2015. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha lehet, ne a napokban, hanem még holnap vidd el orvoshoz.
2015. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha bélférges, attól is öklendezhet; vagy ha békát vett a szájába... a miénkkel mindkettő megtörtént már :/
2015. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már most csendben van.A mérgezés gyanuja miatt adtam tejet neki, ivott kb egy decit egy picit abbol is kioklendezett csak surubb es habosabb allagban.Hát most kérdezem anyát és csirkecomb maradékot kapott krumplival,úgyhogy lehet tenyleg a csont a hibas.
2015. ápr. 3. 22:57
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Az ügyeletes állatorvos nevét és telefonszámát keresd meg interneten!

Ha nem városi vagy, akkor a legközelebbi városban, vagy megyeszékhelyen mindig van ügyeletes állatorvos, és ne napok múlva, hanem a lehető leghamarabb vidd orvoshoz, vagy hívd ki az orvost! Lehet, hogy órákon, vagy perceken múlhat a kutyád élete, ne kockáztass!

2015. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De egyébként igen anya is fergessegre tippelt. Mivel talált kutya igy valószínű sosem kapott még fereghajtot.Szerintetek a macskaknak valo cestal fereghajto jo a kutyamnak is? 4kg-os macskának való tabletta a kutya kb 10kg.
2015. ápr. 3. 23:00
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem akarok hülyeséget írni, tehát csak félig vedd komolyan.

Ha mérgezés gyanú van, akkor ahogy elnézem a leírásokat, lehet adni neki szén tablettát. Talán jobb mint a tej. De vannak esetek amikor nem szabad, pl ha savat nyelt.

[link]

2015. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Miskolcon?! Azt Te csak gondolod. Éjszaka veztem észre a mergezest is hívtam vagy negyven számot! Az ügyelet itt hangposta!
2015. ápr. 3. 23:06
 10/16 A kérdező kommentje:
Behoztam amikor a tejet adtam neki.Aztán kiengedtem még 2x kohogott kb utána ugatott a többi kutya és ő is mint akinek semmi baja elkezdett ugatni meg morogni. Azóta nem hallani semmit.
2015. ápr. 3. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!