Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutya esetében hogyan...

Szuka kutya esetében hogyan lehet vizeletmintát venni? Valakinek van valami tippje?

Figyelt kérdés
Kihullott a vizsla keverék szuka kutyusomnak egy darabon a szőre, gennyesre kivakarta a kopasz foltot. Az állatorvos megvizsgálta, a kaparékban nem látott semmi élősködőt, nem is bolhás vagy ilyesmi. Kapott antibiotikumot, szurit a helyszínen, a gyógyszert mi adjuk, meg 2 fajta kenőcsöt. Vizeletmintát kérne, de nem nagyon fűzött a mikéntjéhez magyarázatot. Mivel a gyógyszert már egy ideje szedi és kedden kell visszavinni, gondolom nem kórokozóra tesztelné a vizeletet?

2015. ápr. 3. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Pórázon kiviszed pisilni, mikor leguggol csorgatni ügyesen felfogod egy kisebb üveggel a vizeletét. Nálam bevált... Egyébként az orvos is letudja venni egy másodperc alatt a rendelőben, valahogy úgy nyomja meg a húgyhólyagját a kutyának, hogy önkéntelenül jön a pisi, ő meg felfogja...
2015. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is úgy csináltuk, ahogy az első. Sok sikert! :)
2015. ápr. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én vártam még ment pisilni és követtem őt mint a kiskutya és amikor láttam, hogy kezd pisilni gyorsan alányomtam a befőttes üveget. Tiszta pisa lett a kezem és jó forró is volt de megérte mert a kutyám egészséges!!!
2015. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!