Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bh. Vizsgáról mikor kapom meg...

Bh. Vizsgáról mikor kapom meg az oklevelet?

Figyelt kérdés
Kutyával dolgozok egy cégnél. A megbízó bh. papíros kutyákhoz ragaszkodik, ezért a cégünk felvett egy oktatót. A kiképzés megtörtént és március 14. én levizsgázott az összes nálunk dolgozó kutya. Viszont a papírokat nem adták oda senkinek, azt mondták, majd kipostázzák. Lassan eltelik már egy hónap, és még semmi nem jött. Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?
2015. ápr. 4. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Bh papírt rögtön meg kell kapnod , hol volt a vizsga?
2015. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pirosat odaadják rögtön. Az alján lévő leválasztható papírt küldik be a MEOESZ-hez.
2015. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Semmit nem kaptunk... :-( Nekem is azért fura mert a másik két kutyámnál azonnal kézbe kaptam.

A vizsga helyszíne nem az oktató sulijában volt hanem Csepelen, ésdobermann tenyésszemle is volt elötte.

2015. ápr. 4. 10:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig ha kifizettétek a 6000.- vagy ha nem vagy tag 12000.- Ft. Bh díjat akkor az rögtön jár!!!
2015. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ott a helyszínen adta át a főnököm a fejenként i hat rongyot. Szerintem valami sumákság van a dologban.
2015. ápr. 5. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ünnepek után akár írhatsz, vagy telefonálhatsz pl a bírónak, hogy mit tud a bizonyítványokról? Hiszen neki kell aláírnia elsősorban.
2015. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A bírók telefonszáma nincsen feltüntetve sehol úgy tudom. De fel fogom hívni a MEOE t.


Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :-)

2015. ápr. 5. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!